Ботев Пд - Локомотив Пд 0:1 /репортаж/

Локомотив Пловдив победи градския съперник Ботев с 1:0 на Националния стадион "Васил Левски" в София и спечели за първи път в историята си купата на България по футбол. "Железничарите" изиграха по-добре финала и заслужено грабнаха трофея. "Жълто-черните" получиха първия шанс в двубоя още в седмата минута, когато Еберт Кардосо центрира от ляво към Антонио

Купата е за Локо! Миг гениалност реши историческия пловдивски финал

Локомотив Пловдив е носител на Купата на България за 2019-а година! В историческия изцяло пловдивски финал "смърфовете" надделяха с 1:0 над големия си съперник Ботев. В големия герой за своя отбор се превърна Ален Ожболт, чийто миг на гениалност в 73-ата минута доведе до единствения гол в двубоя на Националния стадион "Васил Левски". Така Локомотив

„Ботев“ (Пловдив) е новият носител на Купата на България

Историческа победа за „Локомотив“ (Пловдив). Тимът е новият носител на Купата на България. Победата за червено-черните дойде след оспорван двубой, който се изигра на националния стадион „Васил Левски“. Първият реален шанс за гол дойде в 7-мата минута от началото на двубоя. Тогава Еберт Кардосо центрира отлято, в наказателното поле Антонио Вутов се

"Локомотив" (Пловдив) е новият носител на Купата на България

Започна изграждането на новата тол система (ОБЗОР) Катастрофа блокира движението на АМ „Тракия” (ВИДЕО) ЕС забранява превишаването на цените за международни разговори ПРЕГОВОРИТЕ ЗА F-16: Резултат се чака в събота Плюс-Минус. Коментарът след новините (15.05.2019) Защо е трудно да се отделим от родителите си? За първи път два пловдивски отбора спориха

"Ботев" (Пловдив) е новият носител на Купата на България

Купата е "черно-бяла" за първи път! "Локомотив" Пловдив ликува след гол с пета

"Локомотив" Пловдив победи вечния си враг "Ботев" с 1:0 и спечели Купата на България за пръв път в своята история! Единственото попадение за "железничарите" на Националния стадион "Васил Левски" отбеляза Ален Ожболт в 73' след красиво изпълнение с пета. Така "черно-белите" спечелиха трофея от петия опит. Последният им неуспешен бе през 2012 г., когато

Шедьовър взриви феновете на Локо Пд и обезкърви тези на Ботев Пд

Локомотив Пловдив поведе с 1:0 срещу Ботев във финала за Купата на България на националния стадион „Васил Левски“. Голът за „смърфовете“ вкара Ален Ожболт в 73-та минута. Анте Аралица подаде към Ален Ожболт, който технично с пета вкара топката във вратата на Даниел Кайзер.

НА ЖИВО: Локо Пловдив докосва Купата!

Чакането приключи - след броени минути ще стартира мечтаният финал на Пловдив. За първи път в историята на турнира за Купата на България до двубоя за трофея достигнаха Ботев и Локомотив. А арена на най-важната битка за Пловдив е Националният стадион "Васил Левски". Двубоят започва в 19 часа и може да бъде наблюдаван по DIEMA SPORT и NOVA SPORT . В

Хореография и от феновете на Локомотив Пд

Привържениците на Локомотив Пловдив направиха страхотна хореография в началото на второто полувреме. Една част от феновете на Локомотив влязоха със закъснение на стадиона, тъй като имаха проблем с придвижването до стадион „Васил Левски“. Около 1000 привърженици на Локомотив влязоха на стадиона след първия съдийски сигнал на арбитъра Николай Йорданов

"Локо" (Пловдив) взе купата на България, би "Ботев" с гол шедьовър

"Локо" (Пд) взе историческа първа в своята история купа на България, като победиха 1:0 кръвния враг "Ботев" във финала за купата на България на националния стадион "Васил Левски". Единственото попадение вкара Ален ожболт по феноменален начин с пета след бърза контраатака в 73-ата минута. Голяма част от агитката на "черно-белите" пропусна началото на