Край с привилегиите за държавните служители: Ще плащат осигуровки, както всички останали
КНСБ с критика към идеята държавните служители да плащат осигуровките си сами
И деята държавните служители сами да поемат осигурителните си вноски поставя под въпрос смисъла на Закона за държавния служител. Това заяви президентът на КНСБ Пламен Димитров на пресконференция, като предупреди, че синдикатът няма да остане безучастен, ако подобни предложения бъдат заложени в бюджета. ДБ: Предстои да стане ясно как осигуровките на
Пламен Димитров заплаши със стачки, ако заплатите на държавните служители бъдат намалени
Ако държавните служители започнат да си плащат осигуровките сами, какъв е смисълът тогава от Закона за държавния служител, след като той ще остави само вреди и никакви ползи за тях. Ако видим това днес в бюджета, очевидно няма да сме доволни и ще подготвим реакции. Това заяви президентът на Конфедерацията на независимите синдикати в България (КНСБ)
КНСБ: Ще има реакция, ако държавните служители ще плащат осигуровки
Президентът на КНСБ Пламен Димитров е категоричен, че ако новия бюджет предложи държавните служители сами да си плащат осигуровките, ще има съответни реакции. “Ако държавните служители започнат да си плащат осигуровките сами, какъв е смисълът тогава от Закона за държавния служител, след като той ще остави само вреди и никакви ползи за тях. Ако видим
КНСБ се закани: Ще реагираме, ако трябва държавните служители да плащат сами осигуровките си
Ако държавните служители започнат да си плащат осигуровките сами, какъв е смисълът тогава от Закона за държавния служител, след като той ще остави само вреди и никакви ползи за тях, пита реторично президентът на КНСБ Ако държавните служители започнат да си плащат осигуровките сами, какъв е смисълът тогава от Закона за държавния служител, след като
Пламен Димитров: КНСБ ще подготви реакция, ако в бюджета видим държавните служители да си плащат осигуровките
Ако държавните служители започнат да си плащат осигуровките сами, какъв е смисълът тогава от Закона за държавния служител, след като той ще остави само вреди и никакви ползи за тях. Ако видим това днес в бюджета, очевидно няма да сме доволни и ще подготвим реакции. Това заяви президентът на Конфедерацията на независимите синдикати в България (КНСБ)









