Треньорът на Лацио: Доближаваме се до целта си

Треньорът на Лацио Симоне Индзаги заяви, че е доволен от прогреса на отбора си и добави, че голямата цел пред клуба е почти постигната. “Орлите” продължават битката за титлата в Серия А, като изостават на 4 точки зад лидера Ювентус, след като след подновяването на шампионата допуснаха обрат срещу Аталанта (2:3) и победиха трудно у дома Фиорентина (2:1)

ОБЗОР: Италия, Серия "А", 28-ми кръг, Милан спечели голямото дерби

[related_articles] Милан победи с 2:0 Рома в голямото дерби от 28-ия кръг на Серия "А", което се игра при адска жега на стадион "Сан Сиро". Така "росонерите" спечелиха голям мач за първи път от около година. За последно те надделяха в дерби отново над "вълците". Хегемонът Ювентус срещна проблеми срещу Лече в Торино, но с четири гола след почивката

Парма - Интер (съставите)

Интер ще се опита да се върне на верния път след разочароващото домакинско равенство срещу Сасуоло (3:3). Тази вечер "нерадзурите" гостуват на Парма и при победа ще се доближат на 4 точки от втория в класирането Лацио . Ювентус изглежда недостижим за тима на Антонио Конте . Парма е едина от приятните изненади на сезона и затвърди добрите впечатления

Лацио съкрати разликата до Юве след обрат – ВИДЕО

Лацио постигна ценен успех срещу Фиорентина с 2:1 в двубой от 28-ия кръг на Серия А. Така орлите останаха в борбата за Скудетото. Те изостават на четири точки от лидера Ювентус . На „Олимпико“ Франк Рибери даде аванс на виолетовите в 25-та минута. Той вкара великолепен гол, след като мина между трима защитници на столичани. После Стракоша на два пъти

Лацио обърна Фиорентина след спорна дузпа

Лацио постигна ценен успех у дома срещу Фиорентина с 2:1 в двубой от 28-ия кръг на Серия А и остана в борбата за Скудетото. На „Олимпико“ Франк Рибери даде аванс на „виолетовите“ в 25-та минута след асистенция на Далберт, а по този начин завърши и първата част. След почивката възпитаниците на Симоне Индзаги се хвърлиха в търсене на обрат и Чиро Имобиле