Цветан Соколов: Целта ми е да се подготвя най-добре и да помогна на България да се класира на Олимпиадата

Силвано Пранди е правилният човек, благодарен съм му, че ми даде първата възможност да играя за националния отбор Варненската публика няма равна, ще направим всичко възможно хората да излязат от залата с усмивка и да кажат: България победи! Цветан Соколов се завърна в националния отбор на България за предстоящия домакински турнир от Волейболната лига

Цецо Соколов: Искам да помогна на България да се класира на Олимпиадата

Волейболният национал Цветан Соколов бе категоричен, че иска да помогне за класирането на тима ни на следващите Олимпийски игри. Соколов вече се присъедини към състава, който този уикенд ще приеме съперниците си в поредния уикенд от Лигата на нациите. "Готов съм за волейбол. Чувството е много хубаво. От доста време го чакам. За жалост миналата година

Волейболистките ни с десета поредна загуба

Женският волейболен отбор на България инкасира нова загуба в дебютното си участие в турнира Лига на нациите. Момичета на Иван Петков отстъпиха пред световните вицешампионки от Италия с 0:3 (19:25, 23:25, 20:25) в първия си мач от турнира в Група 13 от четвъртата седмица. Срещата се игра пред близо 4000 зрители в зала „Пала Бартон“ в Перуджа, а след

Кошмарът за волейболистките ни продължава

Женският национален отбор на България игра сърцато срещу втория във временното класиране във Волейболната лига на нациите – Италия, но не успя да вземе гейм на класния съперник. „Лъвиците“ загубиха от „Скуадра адзура“ с 0:3 (-19, -23, -20) в първия си мач от група 13, на турнира от четвъртата седмица от Лигата, който се провежда в италианския град

Десета поредна загуба за "лъвиците" ни в Лигата на нациите

10-а поредна загуба инкасира женският волейболен отбор на България във Волейболната лига на нациите. Този път момичетата на Иван Петков отстъпиха с 0:3 (25:19, 25:23, 25:20) на класния тим на Италия. Българският отбор игра сърцато според възможностите си срещу втория във временното класиране противник, но не успя да вземе гейм. Така "лъвиците" загубиха

Волейболистките вече с 10 загуби

Волейболистките от националния ни отбор допуснаха десетата си поредна загуба в турнира "Лига на нациите". В първия си мач от четвъртия турнир в Перуджа, нашите момичета загубиха от домакина Италия с 0:3. В отделните части 19:25, 23:25 и 20:25. В другата среща от турнира: Русия - Южна Корея 3:1. В сряда, националният ни отбор ще срещне тима на Русия

Кошмарът продължава: Десета поредна загуба за волейнационалките ни

Женският ни национален отбор по волейбол допусна десета поредна загуба! "Лъвиците" отстъпиха на Италия с 0:3 (19:25, 23:25, 20:25) в двубой от Лигата на нациите. Мачът се игра в Перуджа. Домакините започнаха на познатото високо ниво, диктуваха играта изцяло в първата част и затвориха гейма в своя полза с разлика. Във втората част обаче българският

Десето поредно поражение за България в Лигата на нациите

Българският национален тим по волейбол за жени допусна десето поредно поражение от десет мача! Родните състезателки отстъпиха на Италия с 0:3 (19:25, 23:25, 20:25) , а мачът се игра в Перуджа. „Скуадра адзура” не срещна никакви трудности, като възпитаничките на селекционера Иван Петков бяха равностойни на домакините само във втория гейм. Най-резултатна

Волейболистките ни с 10-а загуба в Лигата на нациите

Спорт: Женският национален отбор по волейбол загуби от Италия с 0:3

Снимка: Информационна агенция "Фокус" Волейбол. Волейболистките от националния отбор на България продължават без победа в дебютното си участие в Лигата на нациите. Момичета на селекционера Иван Петков отстъпиха на световните вицешампионки от Италия с 0:3 гейма в първия си мач от турнира в Група 13 от 4-ата седмица на Лигата, игран тази вечер пред близо