Великолепен Айнтрахт изхвърли Интер и спаси честта на Германия

Айнтрахт Франкфурт успя да победи Интер с 1:0 насред Милано и по този начин да отстрани "нерадзурите" от Лига Европа. Първият мач между двата отбора във Франкфурт бе завършил 0:0 и така голът на Лука Йович през първото полувреме се оказа единственият в двата двубоя и съответно донесе класирането на четвъртфинал за Айнтрахт. Всъщност успехът за германците

Домакински провал изхвърли Интер от Лига Европа, Севиля отпадна в драма с продължения и 7 гола

Интер отпадна безславно от Лига Европа след домакинска загуба с 0:1 от Айнтрахт Франкфурт в осминафинален реванш. Първата среща беше завършила 0:0, а тази вечер в Милано Лука Йович вкара за гостите още в 6-ата минута. Силно осакатеният състав на Интер не успя да отговори на предизвикателството, а Айнтрахт удържа до края за радост на рекордната гостуваща

Този слаб, слаб Интер! Айнтрахт се изгаври с "нерадзурите"

Интер продължи да дълбае дъното този сезон, след като падна от Айнтрахт с 0:1 в среща-реванш от 1/8 финалите на Лига Европа и по този начин е аут от надпреварата. Първата среща в Германия завърши с равенство 0:0. Единственото попадение в мача заби Йович (5'). Каквото и да се каже за безобразната играта на "нерадзурите" в този двубой ще бъде малко.