Кадис шокира Реал Мадрид – ВИДЕО

Новакът Кадис шокиращо спечели с 1:0 гостуването си на Реал Мадрид . Победата беше първа за Кадис въобще във визита на Кралския клуб. Единствения гол вкара Антони Лосано в 16-ата минута. Тимът на Зинедин Зидан доминираше, но без да притеснява особено съперника. Реал отправи едва два точни удара. Освен това попадение на Лука Йович беше отменено заради

Смел новак сломи беззъбия "Реал" в Мадрид

Испанският шампион "Реал" (Мадрид) допусна първо поражение за сезона в Ла Лига. Тимът на Зинедин Зидан загуби с 0:1 от новака "Кадис", който изигра страхотен мач. Подробности очаквайте по-късно на www.dnevnik.bg .

Изненада в Мадрид – Реал загуби от Кадис

Бледа продукция на Реал, не помогнаха и четирите смени на почивката Лидерът Реал Мадрид допусна изненадваща домакинска загуба с 1:0 от Кадис в 6-ия кръг на Ла Лига, като единственото попадение реализира Антони Лосано през първата част. След провала мадридският тим остана на върха с актив от 10 точки след 5 изиграни мача, колкото има и Кадис. Новакът

Реал Мадрид е тотален фаворит за победата срещу Кадис според Bet365

© След две седмици пауза, испанското футболно първенство Ла Лига се завръща с интригуващи мачове тази събота. Шампионът Реал Мадрид ще бъде в действие в третия двубой в програмата, като "белият балет“ приема Кадис на стадион "Алфредо ди Стефано“ от 19:30 часа. "Кралският клуб“ е тотален фаворит да спечели трите точки в предстоящия мач, след като коефициентът