Лудогорец вече е в пълен състав, според треньор плаща над 700 000 евро за заплати

От вчера всички футболисти на Лудогорец тренират в Австрия, където „орлите“ са на подготвителен лагер. Последният, който се присъедини към отбора, е Абел Анисе. Той имаше ангажименти към националния тим на Мадагаскар, на който дори е капитан. Вчера треньорът Валдас Дамбраускас не даде почивка на тима, който в събота направи 1:1 с румънския шампион

Лудогорец с две тренировки в неделя след равенството с Клуж

Българският шампион Лудогорец ще тренира двуразово в неделя. В първото занимание игралите повече минути участници в контролата с Клуж (1:1) проведоха възстановяване, а останалите - други упражнения. Официален сайт на Лудогорец 5 снимки В 18:00 часа започва втората тренировка, в която участие ще вземат присъединилите се по-късно към отбора заради ангажименти

"Лудогорец" с равенство срещу румънския шампион "Клуж"

"Лудогорец" завърши 1:1 с румънския шампион "Клуж" във втората си контрола в Австрия. Първата сериозна възможност бе за футболистите на "Клуж". Точно след половин час игра Майк Сестор засече центрирането от ъглов удар на Чиприан Деац, но за късмет на "орлите" гредата ги спаси от попадение. В следващите минути "Лудогорец" изнесе играта в половината

Кешеру: Ще е уникално, ако достигнем до групите на ШЛ

Нападателят на Лудогорец, Клаудиу Кешеру, сподели впечатленията си след равенството 1:1 на "орлите" срещу румънския шампион Клуж във втората контрола на тима за предсезонната подготовка. Стрелецът сподели, че целта е Шампионска лига, но ако не се получи влизането там, то и класиране в Лига Европа би било удовлетворителен резултат. „Труден мач. Преди

Кешеру: Ще е уникално ако влезем в Шампионска лига

Голмайсторът на Лудогорец в днешната среща Клаудиу Кешеру коментира представянето на своя тим срещу ЧФР Клуж във втората контрола на “орлите”. Нападателят вкара единственото попадение за разградчани, а двата отбора не се победиха и завършиха при резултат 1:1. “Труден мач. Концентрирахме се само върху нашата игра, искахме да направим силен мач, сериозен

Лудогорец - Клуж 1:1 /репортаж/

Отборите на Лудогорец и Клуж завършиха при резултат 1:1 контролата си в Австрия. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

Лудогорец изпусна Клуж във втората си проверка в Австрия

Отборът на Лудогорец завърши при резултат 1:1 в приятелски мач срещу шампиона на Румъния - ЧФР Клуж. В 37-ата минута Клаудиу Кешеру изведе "орлите" напред с технично изпълнение от пряк свободен удар, а в началото на второто полувреме Билел Омрани възстанови равенството, което до края на срещата остана непроменено. Антон Узунов 27 снимки Началото на

НА ЖИВО: Лудогорец 1:1 Клуж, греда за "орлите"

Отборът на Лудогорец играе при резултат 1:1 в приятелска среща срещу шампиона на Румъния - ЧФР Клуж. В 37-ата минута Клаудиу Кешеру изведе Лудогорец напред с технично изпълнение от пряк свободен удар. Началото на проверката закъсня с десетина минути, а малко след съдийския сигнал дойде и първата опасност пред някоя от двете врати. Георги Терзиев засече

НА ЖИВО: Лудогорец 1:0 Клуж, играта е подновена