Нефтохимик - Марица 3:4 /репортаж/

Отборът на Марица успя да изтръгне фамозна победа с 4:3 при визтата на Нефтохимик в пореден двубой от третия кръг на Втора Лига. Калоян Стефанов откри след само 4 минути. Сибил Карагьозов покачи на 2:0 в 29-та минута, но Станислав Маламов намали седем минути преди края на частта. През втората част Димитър Законов отново даде два гола аванс за доамкините,

Нефтохимик се сгромоли с гръм и трясък, Марица с уникален обрат

НА ЖИВО: Нефтохимик - Марица 3:3, бургазлии профукаха аванса си

Нефотхимик и Марица играят при резултат 3:3 в пореден двубой от третия кръг на Втора Лига. Калоян Стефанов откри след само 4 минути. Сибил Карагьозов покачи на 2:0 в 29-та минута, но Станислав Маламов намали седем минути преди края на частта. През втората част Димитър Законов отново даде два гола аванс за доамкините, а Величко Величко намали в 68-та

Марица върна още един гол

Само 8 минути по-късно Марица отново завърза интригата, след като Величко Величков успя да се възползва от голяма суматоха след ъглов удар и грешка на стража на Нефтохимик Рахнев. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

НА ЖИВО: Нефтохимик - Марица 3:1, бургазлии довършиха интригата

Миньор и Марица с победи във Втора лига

Футболистите на Миньор (Перник) надиграха регионалния си съперник Септември (Симитли) с 4:2 в среща от третия кръг на Втора лига. Перничани поведоха до почивката с 2:0, а след това в зрелищно и резултатно второ полувреме, двата тима си размениха по два гола. Първото попадение дойде в 33-ата минута, когато Методи Костов реализира отсъдената от рефера

Лидерът Марица с невероятен обрат за 4:3 като гост на Нефтохимик

Дузпа в последната секунда донесе успеха на кършиякалии, шейховете нападнаха рефера Марица (Пловдив) успя да изтръгне фамозна победа с 4:3 при визтата на Нефтохимик в мач от третия кръг на Втора Лига. Калоян Стефанов откри резултата след само 4 минути. Сибил Карагьозов покачи на 2:0 в 29-та минута, но Станислав Маламов намали седем минути преди почивката

НА ЖИВО: Нефтохимик - Марица 2:1, пловдивчани се връщат в мача

Нефотхимик и Марица играят при резултат 2:1 в пореден двубой от третия кръг на Втора Лига. Калоян Стефанов откри след само 4 минути. Сибил Карагьозов покачи на 2:0 в 29-та минута, но Станислав Маламов намали седем минути преди края на частта. Домакините започнаха по отличен начин срещата, след като още в 4-та минута Божилов изведе Маджаров зад защитата

НА ЖИВО: Нефтохимик - Марица 1:0, бърз старт за домакините

Нефотхимик и Марица играят при резултат 1:0 в пореден двубой от третия кръг на Втора Лига. Калоян Стефанов откри след само 4 минути. Домакините започнаха по отличен начин срещата, след като още в 4-та минута Божилов изведе Маджаров зад защитата на Марица. Крилото върна към Калоян Стефанов, който със силен удар и сериозен рикошет преодоля стража на

НА ЖИВО: Нефтохимик - Марица, начало на мача

Нефотхимик и Марица се изправят един срещу друг в пореден двубой от третия кръг на Втора Лига. Ние, от Gong.bg, ще проследим всичко най-интересно от двубоя. Той започва в 18:30 часа и ще бъде предаван пряко в ефира на DIEMA SPORT. Нефтохимик - Марица 0:0 Ето и съставите на двата тима: Нефтохимик : Рахнев, Маджаров, Андреев, Кентин, Карагьозов, Стефанов,