placeholder
placeholder

ЦСКА - Лудогорец 0:1 /първо полувреме/

Футболистите на Лудогорец водят с 1:0 на ЦСКА след първото полувреме на срещата между двата тима от 18-ия кръг на Първа лига. Можете да следите развитието на мача минута по минута на GONG.BG . Също така можете да гледате срещата по телевизия DIEMA SPORT , както и в онлайн платформа PLAY DIEMA XTRA , а също и да го слушате по Дарик радио.

Клаудио Кешеру порази ЦСКА

Клаудио Кешеру реализира за 1:0 за Лудогорец срещу ЦСКА в 29-ата минута на двубоя от 18-ия кръг на Първа професионална лига. Вандерсон центрира от корнер в наказателното поле на ЦСКА, където на първа греда Антон Недялков продължи с глава към Кешеру, а той с глава прати топката под напречната греда във вратата на Витаутас.

НА ЖИВО с Gong.bg: Кешеру наказа ЦСКА

Лудогорец поведе с 1:0 при гостуването на ЦСКА на „Българска Армия“ в голямото дерби от 18-ия кръг на Първа лига. Голът за разградчани реализира Клаудиу Кешеру в 29-та минута. Можете да следите развитието му минута по минута в GONG.BG . Също така можете да гледате двубоя в онлайн платформата PLAY DIEMA XTRA и по телевизия DIEMA SPORT . ЦСКА е опрян

Несъществуваща засада спря атака на Лудогорец

Опасна атака на Лудогорец в 13-ата минута на мача с ЦСКА бе спряна заради отсъдена засада при подаване към Вандерсон. Той и Джоди Лукоки излязоха в предни позиции, като телевизионните повторения показаха, че засада няма. Можете да следите развитието на мача минута по минута на GONG.BG . Също така можете да гледате срещата по телевизия DIEMA SPORT ,

Време е за дерби, Бодуров с подарък

Двубоят между ЦСКА и Лудогорец от 18-ия кръг на Първа професионална лига вече стартира на стадион "Българска армия". В началото на срещата Николай Бодуров получи подарък от фенклуба на "червените" по повод днешния си имен ден. Можете да следите развитието на мача минута по минута на GONG.BG . Също така можете да гледате срещата по телевизия DIEMA SPORT

"Червените" фенове затегнаха редици за Лудогорец

"Червените" фенове са изпълнили голяма част от стадион "Българска армия" за дербито с Лудогорец от 18-ия кръг на Първа професионална лига. Запалянковците, които направиха мирно шествие преди мача, подкрепят своя тим в сблъсъка с шампионите. Можете да следите развитието на мача минута по минута на GONG.BG . Също така можете да гледате срещата по телевизия

Време е за дерби!

Двубоят между ЦСКА и Лудогорец от 18-ия кръг на Първа професионална лига вече стартира на стадион "Българска армия". Можете да следите развитието на мача минута по минута на GONG.BG . Също така можете да гледате срещата по телевизия DIEMA SPORT , както и в онлайн платформа PLAY DIEMA XTRA , а също и да го слушате по Дарик радио.

За кого е шампанското на ЦСКА - Лудогорец? Решавате вие!

Поредният кръг в българския шампионат е пред приключване, но това не означава, че не очакваме помощта от вас, читателите на GONG.BG. Именно на вас разчитаме да изберете Играч на мача в завързаното дерби на върха между ЦСКА и Лудогорец. Двата тима спорят на "Българска армия", а този когото определите вие с вота си за най-добър, ще получи награда бутилка

НА ЖИВО с Gong.bg: ЦСКА - Лудогорец

ЦСКА се изправя срещу Лудогорец на „Българска Армия“ в голямото дерби от 18-ия кръг на Първа лига. Можете да следите развитието му минута по минута в GONG.BG . Също така можете да гледате двубоя в онлайн платформата PLAY DIEMA XTRA и по телевизия DIEMA SPORT . ЦСКА е опрян до стената след загубата в предишния кръг от Славия. „Червените“ изостават на