Самотни ли сме или просто искаме да останем сами
Самотни ли сме или просто искаме да останем сами

Самотни ли сме или просто искаме да останем сами

Съществува един въпрос, който хората рядко си задават честно: когато искам да остана сам, това защото имам нужда от почивка ли е, или защото постепенно съм се отдалечил от всички? Двете състояния отвън често изглеждат еднакво. В събота вечер си вкъщи, не вдигаш телефона, гледаш сериал и не ти се излиза. Само че понякога това е най-хубавата почивка

Topvesti.bg Не ИЗПОЛЗВА технологията “бисквитки” в информацията, която ви предлага. За повече информация моля посетете раздела Политики.

Разбрах