Магически обрат върна Каляри в Топ 4

Каляри не спира да изумява с представянето си от началото на сезона в Серия "А". Тимът от Сардиния направи невероятен обрат от 1:3 до 4:3 срещу Сампдория в последен мач от 14-ия кръг и се върна на 4-ото място, на което за кратко се намираше Рома. Двайсетина минути преди края всичко изглеждаше решено в полза на гостите от Генуа, след като ветеранът

Впечатляващ Каляри обърна Сампдория за 20 минути

Отборът на Каляри извърши зрелищен обрат и победи Сампдория с 4:3 в домакински двубой от 14-и кръг на Серия А. "Сардинците" губеха с 1:3 до 75-ата минута, когато започна обратът. В 38-ата Фабио Куалярела откри от дузпа за гостите, а в 52-ата Гастон Рамирес удвои аванса. В 69-ата Наинголан върна едно попадение за домакините, а секунди по-късно отново

Спорт: Каляри победи Сампдория с 4:3

Снимка: Информационна агенция "Фокус" Каляри. Футбол: Отборът на Каляри победи Сампдория с 4:3 в мач от 14-ия кръг на италианската Серия „А“. За домакините два гола вкара Жоао Педро и по един Наинголан и Чери, а за гостите два пъти се разписа Куалярела и един път Рамирес. След победата Каляри заема четвъртото място с 28 точки,а Сампдория са 17-ти