Славия спечели Купата на БФС след триумф над ЦСКА

Славия спечели Купата на БФС за набор 2005, след като победи с 2:0 ЦСКА. Автор и на двете попадения бе Роберто Райчев. На полуфиналите "белите" победиха Левски с общ резултат 3:2, а "червените" елиминираха 3:1 Ботев (Пловдив). Антон Узунов 25 снимки Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google

Славия се раздели с двама футболисти

Славия спечели Купата на БФС за набор 2005, след като победи с 2:0 ЦСКА. Автор и на двете попадения бе Роберто Райчев. На полуфиналите "белите" победиха Левски с общ резултат 3:2, а "червените" елиминираха 3:1 Ботев (Пловдив). Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store

Славия триумфира с Купата на БФС при юношите младша възраст

Отборът на Славия спечели Купата на БФС за набор 2005, след като победи с 2:0 ЦСКА-София. Автор и на двете попадения бе Роберто Райчев. Нападателят се разписа по веднъж във всяко полувреме. По пътя си дотук “белите” победиха на полуфинала Левски с общ резултат 3:2, а “червените” се справиха с 3:1 над Ботев (Пловдив). Резултатът бе открит от "белите"

Славия спечели Купата на БФС при юношите младша възраст

Славия спечели Купата на БФС за набор 2005, след като победи с 2:0 отбора на ЦСКА U16. Роберто Райчев вкара и двата гола във финала днес, който се игра на националния стадион „Васил Левски“. На полуфиналите "белите" победиха Левски с общ резултат 3:2, а "червените" елиминираха с 3:1 Ботев (Пловдив). През първото полувреме „армейците“ бяха по-добрият