Панелистите на Гала напускат "На кафе" наесен?
Панелистите на Гала напускат "На кафе" наесен?

Панелистите на Гала напускат "На кафе" наесен?

Докато водещата Гала липсваше от ефира на "На кафе“ през последните седмици вълна от спекулации се породи сред зрителите за мястото ѝ като лице и емблема на сутрешното шоу, но е ясно, че тя остава лице на предаването и през следващия сезон поради действащ едногодишен договор. За пореден път се завъртяха упоритите слухове, че мястото ѝ може да бъде

Topvesti.bg Не ИЗПОЛЗВА технологията “бисквитки” в информацията, която ви предлага. За повече информация моля посетете раздела Политики.

Разбрах