Панелистите на Гала напускат "На кафе" наесен?
Докато водещата Гала липсваше от ефира на "На кафе“ през последните седмици вълна от спекулации се породи сред зрителите за мястото ѝ като лице и емблема на сутрешното шоу, но е ясно, че тя остава лице на предаването и през следващия сезон поради действащ едногодишен договор. За пореден път се завъртяха упоритите слухове, че мястото ѝ може да бъде


