Зенит Казан прави Цецо Соколов един от най-скъпоплатените волейболисти в света?

Слуховете, че Цветан Соколов може да напусне Кучине Лубе Мачерата усилено циркулират в последно време заради интереса на Зенит Казан към българския диагонал, съобщава италианската преса. Соколов има договор с Мачерата до лятото на 2021 година, но според информация на местното издание "Ресто дел Карлино" руският гранд е готов да заплати освобождаващата

Зенит (Казан) изкушава Цецо Соколов с договор за 2,7 милиона евро

Слуховете, че Цветан Соколов може да напусне вицешампиона на Италия Кучине Лубе (Чивитанова) усилено циркулират в последно време заради интереса на Зенит (Казан) към българския диагонал, съобщава италианската преса. Соколов има договор с Лубе до лятото на 2021 година, но според информация на местното издание Resto del Carlino руският гранд е готов

Цецо Соколов: Беше важно да спечелим в Москва

Волейболният национал Цветан Соколов изигра страхотен мач и заби 23 точки при победата на своя Кучине Лубе (Чивитанова) като гост на руския Динамо (Москва) с 3:2 гейма в първия мач от 1/4-финалите на Шампионската лига. След срещата Цецо Соколов сподели, че е било важно да спечелят в Москва. "Важна победа. Изиграхме перфектен първи гейм, но след това

В Италия търсят заместник на Цветан Соколов

Волейболният вицешампион на Италия Кучине Лубе (Чивитанова) вече търси заместник на българският диагонал и национал Цветан Соколов, пише най-тиражираното спортно издание на Стария континант "La Gazzetta dello Sport". Миналата седмица стана ясно, че руският гранд и шампион на Европа Зенит (Казан) ще направи всичко възможно, за да привлече Соколов

Лубе вече търси заместник на Цецо Соколов

Волейболният вицешампион на Италия Кучине Лубе (Чивитанова) вече търси заместник на българският диагонал и национал Цветан Соколов, пише най-тиражираното спортно издание на Стария континант La Gazzetta dello Sport . След като миналата седмица известният колумнист Джанлука Пазини избухна с новината във своя блог , че руският гранд и шампион на Европа

Соколов и Лубе бият на 1/4-финал в Шампионска лига

Националът Цветан Соколов и неговият тим Кучине Лубе (Чивитанова) стартираха с драматичен успех в 1/4-финалите на Шампионската лига. Вицешампионите на Италия се наложиха като гости над Динамо (Москва) с 3:2 (10, -23, -23, 18, 13) в първата среща между двата отбора. Цветан Соколов се представи на много добро ниво и завърши втори по резултатност с 23

Соколов и Лубе започнаха с победа в 1/4-финалите на ШЛ

Националът Цветан Соколов и неговият тим Кучине Лубе (Чивитанова) стартираха с драматичен успех в 1/4-финалите на най-престижния евротурнир - Шампионската лига. Вицешампионите на Италия се наложиха като гости над Динамо (Москва) с 3:2 (25:10, 23:25, 23:25, 25:18, 15:13) в първата среща между двата отбора от четвъртфиналите, който се игра в спортна

Цветан Соколов най-резултатен при победа в Москва

Цветан Соколов беше най-резултатен за италианския Кучине Лубе (Чивитанова) при победата като гост над руския Динамо (Москва) с 3:2 (25:10, 23:25, 23:25, 25:18, 15:13) в първи четвъртфинал от Шампионската лига по волейбол за мъже. Българският диагонал завърши с 23 точки, а Османи Хуанторена допринесе с 22 за успеха. Гостите взеха категорично първия

Цецо Соколов избухна с 23 точки, Лубе със страхотен обрат срещу Динамо в 1/4-финал №1 в ШЛ

Волейболният национал Цветан Соколов и неговият Кучине Лубе (Чивитанова) започнаха с драматична победа в елиминациите на най-престижния европейски клубен турнир Шампионската лига. Соколов и компания направиха страхотен обрат и се наложиха като гости над руския гранд Динамо (Москва) с 3:2 (25:10, 23:25, 23:25, 25:18, 15:13) в първия мач от 1/4-финалите