Ибра се завърна ударно, а Милан отново празнува срещу Интер след четири години

Отборът на Милан най-после постигна победа в дербито срещу градския съперник Интер . "Росонерите" изстрадаха успех с 2:1 в днешния мач помежду им. Те бързо поведоха с два гола на Златан Ибрахимович (13', 16'), докато Ромелу Лукаку (29') върна надеждите на "нерадзурите", които до края на мача пропуснаха много положения за ново попадение. Предишната

Ибрахимович с голово шоу

Завърналият се след лечение от коронавирус Златан Ибрахимович направи истинско шоу в дербито с Интер. Шведът първо изпусна дузпа, но после вкара 2 гола и донесе победата на Милан с 2-1. Успехът е първи за росонерите в градското дерби от 4 години. Милан води в класирането с пълен актив от 12 т.

Шоуто на Ибрахимович в дербито на Милано

На 39 години Златан Ибрахимович продължава да се представя на високо ниво. С два гола нападателят имаше ключова роля за успеха на "Милан" с 2:1 в дербито с "Интер". "Росонерите" продължиха летящия си старт и остават на върха с четири победи в първите си четири мача. "Милан" се разписа във всеки от последните си 24 мача в Серия А.

Ибрахимович вдъхнови Милан за успех в дербито с Интер

Милан победи Интер с 2:1 в първото през сезона в Серия А Дерби дела Мадонина. Златан Ибрахимович даде ранен аванс за "росонерите" от дузпа, а минути по-късно удвои преднината на тима си. В средата на първото полувреме Ромелу Лукаку намали резултата. През втората част главният съдия Маурицио Мариани отсъди 11-метров наказателен удар и за "нерадзурите",

"Милан" би "Интер" в калчото след близо 5 години

"Милан" би "Интер" в голямото градско дерби и едно от големите на футбола - 2:1 на "Сан Сиро". Златан Ибрахимович набързо се разписа с 13-ата и 16-ата минута, а в 29-ата Ромелу Лукаку намали. Това е първа шампионатна победа на "росонерите" срещу вечния им съперник от януари 2016 г.

Златан победи Интер в дербито – ВИДЕО

Златан Ибрахимович донесе победата на Милан в градското дерби с Интер. Росонерите спечелиха с 2:1, като шведът вкара и двата гола за тях. 39-годишният Златан вече има пет попадения през сезона. Четири от тях са в Серия А. Победата беше четвърта поред за Милан на старта. Така тимът излезе начело с три точки повече от Аталанта . Освен това росонерите

НА ЖИВО: Време е за дерби! Интер - Милан 1:2

Интер и Милан играят при резултат 1:2 първото през сезона в Серия А Дерби дела Мадонина. Златан Ибрахимович даде ранен аванс за "росонерите" от дузпа, а минути по-късно удвои преднината на тима си. В средата на първото полувреме Ромелу Лукаку намали резултата. "Нерадзурите" стартираха по-агресивно срещата и още във 2-ата минута Ашраф Хакими проби по

Ибра отвори портите на Рая за Милан в дербито с Интер

Милан победи градския съперник Интер с 2:1 и оглави еднолично класирането в Серия А с пълен актив от 12 точки след първите четири кръга. И двата гола за успеха на "росонерите" вкара Златан Ибрахимович, а за Интер се разписа Ромелу Лукаку. И двамата треньори имаха кадрови проблеми заради заболели играчи от коронавирус, което в един момент постави под

Милан удари Интер с два гола на Ибрахимович

Интер загуби дербито с Милан в един от най-очакваните сблъсъци от 4-ия кръг на Серия "А". Двубоят на "Джузепе Меаца" приключи при резултат 1:2. Точен на два пъти за победителите бе Златан Ибрахимович, докато за домакините се разписа Ромелу Лукаку. Златан откри след 14 минути, като първоначално пропусна удар от бялата точка, но при добавката вкара за

НА ЖИВО: Време е за дерби! Интер - Милан 0:1

Интер и Милан играят при резултат 0:1 първото през сезона в Серия А Дерби дела Мадонина. Златан Ибрахимович даде ранен аванс за "росонерите" от дузпа. "Нерадзурите" стартираха по-агресивно срещата и още във 2-ата минута Ашраф Хакими проби по десния фланг и премина с лекота през Тео Ернандес, след което центрира остро по тревата, но Джанлуиджи Донарума