"Челси" със солидна победа над "Порто" и поглед към полуфиналите на ШЛ

Отборът на "Челси" постигна изключително ценна победа над "Порто" с 2:0 като гост в първи 1/4-финален мач от Шампионската лига. Двубоят бе доста равностоен в по-голямата си част, но символичните гости се отчетоха с по-голяма ефективност и достигнаха до така ценния успех. През първата част точен за "Челси" бе Мейсънт Маунт, който се разписа в 32-рата

Челси гледа към 1/2-финалите в ШЛ след солиден успех над Порто

След разгрома от Уест Бром през уикенда, тимът на Томас Тухел се върна на победния път Челси направи огромна крачка към полуфиналите на Шампионска лига, след като победи Порто с 2:0 като гост в първия мач между двата тима на “Естадио Рамон Санчес Писхуан” от 1/4-финалната фаза на турнира. Възпитаниците на Томас Тухел отбелязаха по едно попадение през

Челси взе солиден успех срещу Порто в Шампионска лига

Отборът на Челси постигна солидна победа при визитата си на Порто в първи четъвртфинален сблъсък от Шампионската лига. Лондончани се наложиха с 2:0 на стадион „Рамон Санчес Писхуан” в Севиля. Двубоят се игра в Испания заради ограниченията в борбата срещу коронавируса. Реваншът, в който домакин ще бъде Челси, ще се играе отново в Севиля. Победителят

НА ЖИВО: Челси удвои преднината си срещу Порто

Отборите на Порто и Челси играят при резултат 0:2 в първи четвъртфинален сблъсък от Шампионската лига. Поради ограниченията заради коронавируса, срещата ще се играе на стадион „Санчес Писхуан” в Севиля, Испания. Gulliver/GettyImages 31 снимки Мачът в Испания започна по-добре за домакините. Още в 12-ата минута Луис Диас се озова на много добра позиция

НА ЖИВО: Челси с минимална преднина срещу Порто

НА ЖИВО: Челси с минимална преднина срщу Порто

НА ЖИВО: Челси поведе на Порто в Севиля

Челси с чиста победа срещу Порто в Шампионската лига

Челси записа победа с 0:2 срещу порто в първи четвъртфинален сблъсък от Шампионската лига. Поради ограниченията заради коронавируса, срещата се игра на стадион „Санчес Писхуан” в Севиля, Испания. Мачът в Испания започна по-добре за домакините. Още в 12-ата минута Луис Диас се озова на много добра позиция за изстрел в наказателното поле, но ударът му

НА ЖИВО: Порто срещу Челси 0:0

Отборите на Порто играят при резултат 0:0 в първи четвъртфинален сблъсък от Шампионската лига. Поради ограниченията заради коронавируса, срещата ще се играе на стадион „Санчес Писхуан” в Севиля, Испания. Gulliver/GettyImages 14 снимки 22:00 ПОРТО – ЧЕЛСИ 0:0 1/4-финал, Шампионска лига Стадион: „Санчес Писхуан”, Севиля, Испания Рефер: Славко Винчич,