Пеп: Борусия знае какво да прави в ШЛ, няма да е лесно

Мениджърът на Манчестър Сити - Пеп Гуардиола, изрази задоволството си от успеха с 2:1 над Борусия Дортмунд, но призна, че "гражданите" са длъжни да вкарат и в Дортмунд, ако искат да излязат крайни победители и да продължат напред в надпреварата. „През първото полувреме не играхме по най-умния начин. След това нещата се подобриха и имахме две или три

Съдия поиска автограф от Холанд

Манчестър Сити победи Борусия Дортмунг с 2:1 Октавиан Совре, румънският помощник съдия на мача Манчестър Сити - Борусия Дортмунд, си поиска автограф от Ерлинг Халанд в тунела на стадион "Етихад" вчера. Норвежкият вундеркинд обаче влезе в необичайна серия от пет поредни двубоя без гол. В последната минута Фил Фодън стана най-младият англичанин с гол

Съдия поиска автограф от Холанд след мача с "Манчестър сити"

Любителите на Шампионската лига станаха свидетели на рядко срещан момент във вторник вечерта. Единият от страничните съдии в мача между "Манчестър сити" и "Борусия" (Дортмунд) поиска автограф от звездата на германския отбор Ерлинг Холанд в тунела на "Етихад". Норвежецът се спря и се разписа върху картоните на румънския съдия. Мениджърът на "Манчестър

Гуардиола: Длъжни сме да вкараме и в Дортмунд

Манчестър Сити е длъжен да вкара и в Дортмунд, ако иска да отстрани Борусия в четвъртфиналите на Шампионска лига. Това заяви мениджърът на отбора Хосеп Гуардиола. Неговият състав спечели с 2:1 като домакин след гол на Фил Фоудън в 90-ата минута. „През първото полувреме не играхме по най-умния начин. След това нещата се подобриха и имахме две или три

В Борусия обнадеждени за реванша с Манчестър Сити

Борусия Дортмунд и Манчестър Сити са с равни шансове да се класират на полуфиналите в Шампионската лига, смята треньорът на германците Еден Терзич. Неговият отбор отстъпи с 1:2 като гост и след осем дни ще бъде домакин на реванша. "Знаехме, че Манчестър Сити ще владее топката повече от нас, но искахме сами да определим в кои зони да се случва това

Треньорът на Дортмунд: Получи ни се, но сме разочаровани от резултата

Временният треньор на Борусия Дортмунд Един Терзич разкри част от тактическия план, с който отборът му затрудни Манчестър Сити. Германският тим отстъпи с 1:2 в първи четвъртфинал в Шампионската лига, но показа, че е способен да се противопостави на "гражданите". "Знаехме, че Манчестър Сити ще владее топката повече от нас, но искахме сами да определим

Гуардиола изрази недоволство след победата над Борусия Дортмунд

Мениджърът на Манчестър Сити Джосеп Гуардиола не остана възхитен от представянето на отбора си в първия четвъртфинал от Шампионската лига срещу Борусия (Дортмунд). Английският тим се наложи с 2:1, но изпита доста трудности и Гуардиола се надява в реванша да види повече от своите футболисти. "През първото полувреме не играхме по най-умния начин. След