Виктория Томова стартира с отличен успех на WTA турнира в Сен Мало!

Виктория Томова продължава чудесното си представяне на турнира от категория WTA 125 в Сен-Мало, където вчера премина успешно през пресявките, а днес съумя да отстрани поставената под номер осем Кристина Макхейл. Софиянката имаше много труден двубой, но все пак показа характер и съумя да се наложи с крайното 6:4 2:6 6:2 и така продължава към втория

Виктория Томова изуми с обрат във Франция

Виктория Томова се класира за основната схема на тенис турнира в Сен Мало (Франция) от категория WTA 125. Във втория кръг на пресявките българката направи обрат и победи с 4:6, 7:5, 6:1 германката Вивиан Хайзен. Срещата продължи 2 часа и 4 минути. Вики проби още в първия гейм на мача, но веднага допусна рибрейк. При 4:5 Томова отново бе пробита и с

Виктория Томова в основната схема в Сен Мало

Виктория Томова се класира за основната схема на тенис турнира в Сен Мало (Франция) от категория WTA 125. Във втория кръг на пресявките българката направи обрат и победи с 4:6, 7:5, 6:1 германката Вивиан Хайзен. Срещата продължи 2 часа и 4 минути. Българката проби още в първия гейм на мача, но веднага допусна рибрейк. При 4:5 Томова отново бе пробита

Томова се класира за основната схема на турнира в Сан Мало

Виктория Томова се класира за основната схема на 35-ото издание на турнира по тенис за жени в Сан Мало, Франция. Втората българска ракета надви германката Вивиан Хайзен с 4:6, 7:5, 6:1 във финала на квалификациите на надпреварата с награден фонд 60 хиляди долара. Томова загуби първия и последния си сервис-гейм в първия сет, а във втория грешките зачестиха

Борбена Томова се класира за основната схема на WTA турнир във Франция!

Втората ракета на България при жените Виктория Томова откри участието си на турнира от категория WTA 125 в Сен Мало с трисетов успех на старта в квалификациите. Българката се наложи над световната №447 Вивиан Хайсен с 4:6 7:5 6:1 за малко над 2 часа игра на корта, като по този начин си подпечата билета за основната схема на надпреварата, където ѝ предстои

Вики Томова проби в основната схема в Сен Мало

Българската тенисистка показа воля и прекърши германка с 2:1 сета Втората ракета на България при дамите – Вики Томова, сътвори забележителен обрат и победи коравата германка Вивиан Хайзен с 4:6, 7:5, 6:1, за да си осигури място в основната схема на тенис турнира в Сен Мало (Франция) от категория WTA 125. По-рано днес стана ясно, че Томова записва ново

Томова проби в основната схема след страхотен обрат в Сен Мало

Виктория Томова се класира за основната схема на тенис турнира в Сен Мало (Франция) от категория WTA 125. Във втория кръг на пресявките Томова направи обрат и победи с 4:6, 7:5, 6:1 германката Вивиан Хайзен. Срещата продължи 2 часа и 4 минути. Вики проби още в първия гейм на мача, но веднага допусна рибрейк. При 4:5 Томова отново бе пробита и с това

Виктория Томова започва от втория кръг на квалификациите в Сен Мало

Виктория Томова ще започне от втория кръг на квалификациите на тенис турнира в Сен Мало (Франция) от категория WTA 125. Българката е поставена под №2 в пресявките и пропуска първия кръг. За влизане в основната схема Томова ще играе срещу №447 в света Вивиан Хайзен (Германия) или №152 Леони Кюнг (Швейцария).