Тотнъм подчини Сити и превзе върха в Англия

Отборът на Тотнъм е новият лидер във Висшата лига! Възпитаниците на Жозе Моуриньо надделяха над Манчестър Сити с 2:0 на своя „Тотнъм Хотспър Стейдиъм” и оглавиха таблицата в Англия за първи път от 2014 година насам. Тотнъм се наложи след попадения на Хьон Мин Сон и Джовани Ло Селсо, които отправиха единствените два точни удара в срещата. Попадението

Ло Селсо наказа Сити след 35 секунди игра

Тотнъм нанесе своя съкрушителен удар за 2:0 срещу Сити в 65-ата минута, когато в игра се появи Джовани Ло Селсо, който замени Ндомбеле. Не бяха изминали и 35 секунди, когато Ло Селсо попари гостите! След нова перфектно организирана контраатака, започнала дълбоко от половината на Тотнъм, домакините ликуваха. Този път в асистент за гола на Ло Селсо се

НА ЖИВО: "Златна" резерва удвои за Тотнъм след 35 секунди  игра

НА ЖИВО: "Златна" резерва удвои за Тотнъм след 35 секунди игра

Отборът на Тотнъм води с 2:0 на Манчестър Сити в дербито от съботната програма на Висшата лига. Лондончани откриха още в 5-ата минута чрез Хьон Мин Сон, а Джовани Ло Селсо удвои в 65-ата минута, само 35 секунди, след като се появи на терена. Тимът на Жозе Моуриньо се намира в отлична форма и ще търси нов успех срещу разклатения състав на „гражданите”,

Тотнъм си върна върха с 2:0 над Ман Сити

Тотнъм се върна на върха в класирането във Висшата лига, след като победи Манчестър Сити с 2:0. Шпорите имат 20 точки, две повече от втория Челси . Тимът на Жозе Моуриньо ще остане там и след кръга, ако Лестър не победи Ливърпул. Другият вариант е Ливърпул да накаже сините с 10 гола разлика. Тотнъм игра много ефикасно и премерено срещу Сити. Ранният

Тотнъм - Манчестър Сити 1:0 /първо полувреме/

Тотнъм води на Манчестър Сити след първото полувреме на дербито в Лондон. Единствения гол до този момент вкара Хьон Мин Сон в 5-ата минута на срещата. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

ВАР отмени попадение на Сити срещу Тотнъм

Манчестър Сити успя да върне гола пасив срещу Тотнъм, но попадението на Лапорт в 27-ата минута бе отменено заради игра с ръка на Габриел Жезус. Крайното решение Майк Дийн взе като сам прегледа ситуацията с ВАР. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

НА ЖИВО: Тотнъм води на Сити, отмениха гол на гостите

Отборът на Тотнъм води с 1:0 на Манчестър Сити в дербито от съботната програма на Висшата лига. Лондончани откриха още в 5-ата минута чрез Хьон Мин Сон. Тимът на Жозе Моуриньо се намира в отлична форма и ще търси нов успех срещу разклатения състав на „гражданите”, които след осем кръга в Англия заемат незавидното десето място в таблицата. „Шпорите”

Тотнъм надделя над Манчестър Сити и оглави Висшата лига

Тотнъм срази у дома Манчестър Сити с 2:0 в един от най-интересните сблъсъци от деветия кръг на английската Висша лига и излезе на върха във временното класиране за първи път от 2014 година насам, имайки 2 точки аванс пред Челси. Хьон-Мин Сон (5) и резервата Джовани Ло Селсо вкараха головете за успеха на водените от Жозе Моуриньо „шпори“ срещу „гражданите“

Тотнъм удари Манчестър Сити с 2:0 и излезе начело

Отборът на Тотнъм оглави класирането в английската Висша лига по футбол след победа с 2:0 срещу Манчестър Сити като домакин в 9-ия кръг. "Шпорите" са с актив от 20 точки след девет кръга и водят с две пред отборите на Челси и Лестър. Тотнъм поведе в петата минута, когато Хюн-мин Сон получи топката в наказателното поле на Сити и стреля между краката

ПРЕДИ ЛУДОГОРЕЦ: Тотнъм се разправи с Ман Сити и поведе във Висшата лига

Тотнъм постигна победа с 2:0 над Манчестър Сити в среща от 9-ия кръг на Висшата лига и по този начин оглави класирането. Не може да не се отбележи, че след пет дни Спърс играе с Лудогорец в мач от Лига Европа, като срещата ще се играе в Лондон. След успеха си у дома Спърс е лидер в таблицата с актив от 20 спечелени точки, като отборът има 2 точки преднина