Защо непрекъснато казваме „извинявай"
Защо непрекъснато казваме „извинявай"

Защо непрекъснато казваме „извинявай"

Някои хора казват „извинявай" толкова често, че човек започва да се чуди дали случайно не се чувстват виновни и за времето навън. Те се извиняват, че питат, че закъсняват с три минути, че са настинали, че не са разбрали нещо, че искат помощ и дори че са се разстроили. Понякога казват „извинявай" още преди да са започнали изречението си, сякаш предварително

Topvesti.bg Не ИЗПОЛЗВА технологията “бисквитки” в информацията, която ви предлага. За повече информация моля посетете раздела Политики.

Разбрах