Драма на „Армията“! Два гола, спестена дузпа и червен картон на ЦСКА – Лудогорец

Равенство 1:1 в първи полуфинален двубой за Купата на България при завръщането на Любослав Пенев начело на „армейците“ ЦСКА и Лудогорец изиграха изключително интригуващ първи полуфинален мач помежду си за Купата на България и завършиха 1:1 в София. В началото на втората част в мача имаше спорна ситуация, след като Иван Турицов направи съприкосновение

Екшън на "Армията"! Два гола, спестена дузпа и червен картон на ЦСКА - Лудогорец

Отборите на ЦСКА и Лудогорец изиграха изключително интригуващ първи полуфинален мач помежду си за Купата на България и завършиха 1:1 в София. В началото на втората част в мача имаше спорна ситуация, след като Иван Турицов направи съприкосновение с краката на Елвис Ману в наказателното поле на ЦСКА, ала реферът Волен Чинков не отсъди нарушение. На повторенията

Тиаго Родригес: Доволни сме

Полузащитникът на ЦСКА Тиаго Родригес сподели, че е доволен от показаното и резултата в първия полуфинал за Купата на България срещу Лудогорец. Двубоят завърши при резултат 1:1 на стадион „българска армия”, а голът за „червените” бе дело именно на Тиаго. „Доволни сме от резултата и от нещата ,които показахме днес. Сега обаче трябва да мислим за реванша

За пореден път - ЦСКА изпусна Лудогорец

За кой ли път, ЦСКА изпусна да бие Лудогорец на "Армията". В дебюта на Любослав Пенев, червените завършиха наравно 1:1 с разградчани в първи полуфинален мач от турнира за Купата на България. Срещата започна с минута мълчание в памет на легендарния футболист на ЦСКА и Черно море - Иван Василев, и Марин Раковски - дългогодишен футболен деятел, които

ЦСКА и Лудогорец сътвориха екшън на "Армията", два гола, спестена дузпа и червен картон белязаха мача

Отборите на ЦСКА и Лудогорец изиграха изключително интригуващ първи полуфинален мач помежду си за Купата на България и завършиха 1:1 в София. В началото на втората част в мача имаше спорна ситуация, след като Иван Турицов събори Елвис Ману в наказателното поле на ЦСКА, ала реферът Волен Чинков не отсъди нарушение. След точно час игра пък Бърнард Текпетей

НА ЖИВО: Полуфинал, ЦСКА 1:1 Лудогорец, гостите с 10

Отборите на ЦСКА и Лудогорец се изправят един срещу друг във втората двойка при полуфиналите за Купата на България 2020/2021 и играят при резултат 1:1 . Тиаго Родригес поведе домакините в резултата след 77 минути игра. Каули Оливейра изравни в 83-ата минута. В началото на второто полувреме имаше спорна ситуация на "Армията". Иван Турицов влезе в единоборство

ЦСКА пречупи Лудогорец, Тиаго откри резултата

Отборът на ЦСКА поведе на Лудогорец в 77-ата минута на първия полуфинален между двата тима в турнира за Купата на България. Резултатът бе открит от Тиаго Родригес, който получи пас от Жеферсон в наказателното поле и с топовен шут прати топката под гредата, оставяйки безпомощен вратаря на „орлите”. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение

НА ЖИВО: Полуфинал, ЦСКА 1:0 Лудогорец 1:0, гостите с 10

Лудогорец остана с човек по-малко срещу ЦСКА

Лудогорец остана с човек по-малко срещу ЦСКА в първия полуфинал между двата тима за Купата на България. Бърнард Текпетей бе отстранен от игра в 60-ата минута след втори жълт картон. Футболистът на гостите спринтира повече от 40 метра, за да настигне играч на ЦСКА и да го фаулира в половината на разградчани. Реферът Волен Чинков не се поколеба да вдигне

НА ЖИВО: Полуфинал, ЦСКА 0:0 Лудогорец 0:0, гостите с 10

Отборите на ЦСКА и Лудогорец се изправят един срещу друг във втората двойка при полуфиналите за Купата на България 2020/2021 и играят при резултат 0:0 . Мачът е първи между вицешампиона и шампиона, като реваншът на „Хювефарма Арена” е следващата седмица. Първият мач в другата двойка между Арда и Славия завърши при резултат 0:0 в Кърджали. Преди първия