Рилски спортист започна с победа турнира в памет на легендата Георги Христов

Рилски спортист стартира с победа участието си на турнира в памет на легендата Георги Христов. В "Арена Ботевград" тимът от Самоков спечели срещу домакина Балкан с 84:83 в първия двубой от надпреварата. Стоян Христов/Lap.bg 34 снимки Двубоят беше изключително оспорван, а играчите на Людмил Хаджисотиров водеха в резултата през по-голямата му част. В

Рилски спортист победи Балкан в първия мач от турнира в памет на легендата Георги Христов

Рилски спортист стартира с победа участието си на турнира в памет на легендата Георги Христов. В "Арена Ботевград" тимът от Самоков спечели срещу домакина Балкан с 84:83 в първия двубой от надпреварата. Двубоят беше изключително оспорван, а играчите на Людмил Хаджисотиров водеха в резултата през по-голямата му част. В последните десет минути баскетболистите

Балкан ще приеме в Ботевград квалификации за баскетболната Шампионска лига

Президентът на родния баскетболен Балкан Михаил Михайлов заяви, че домакинството на Ботевград на квалификациите на Шампионската лига е събитие, което в България скоро не е имало, а амбиците на отбора е да спечели двата си мача и да влезе в групите на най-силния клубен турнир на ФИБА-Европа. „Такова събитие в България скоро не е имало. Това е сериозен

Йовица Арсич: Ще направим всичко по силите си, за да спечелим

Старши треньорът на Балкан Йовица Арсич заяви, че неговите играчи ще се борят до последно, за да спечелят двата мача от квалификациите на Шампионската лига на турнира в Ботевград, а с това и място в групите на престижната надпревара. "Винаги има шансове. Щом участваме и сме дали заявка, разчитаме да използваме възможността, която ни е дадена. Наясно

Изолация за 8-те кандидати за Шампионската лига в Ботевград

play pause stop mute unmute max volume / Михаил Михайлов, Йовица Арсич Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin . Ботевградският Балкан е домакин на два квалификационни турнира от Шампионската лига по баскетбол. Мачовете ще се играят от 22 до 25 септември, с участието

Президентът на Балкан за квалификациите на ШЛ в Ботевград: Такова събитие в България скоро не е имало

Президентът на Балкан Михаил Михайлов заяви, че домакинството на Ботевград на квалификациите на Шампионската лига е събитие, което в България скоро не е имало, а амбиците на отбора е да спечели двата си мача и да влезе в групите на най-силния клубен турнир на ФИБА-Европа. "Такова събитие в България скоро не е имало. Това е сериозен турнир и сериозна

Балкан и Рилски откриват турнира в памет на Георги Христов

Приятелският турнир в памет на легендата на Балкан (Ботевград) Георги Христов ще се проведе по план и през настоящата година, въпреки сложната обстановка с пандемията от COVID-19. Три отбора ще вземат участие в тазгодишното издание на състезанието - Балкан, Берое и Рилски спортист. Турнирът ще се проведе от 15 до 17 септември в зала "Арена Ботевград",