Мач от НХЛ бе прекъснат заради разтопен лед

Колародо победи Вегас с 3:2 в мач от редовния сезон в Националната хокейна лига, игран на открито. Срещата започна по обяд местно време, но след първата третина бе прекратена заради силно слънце, което разтопи леда на специално изградена площадка на голф игрище на езерото Тахо в щата Невада. Двубоят бе подновен осем часа и осем минути по-късно и завърши

Сидни Кросби с две асистенции в своя мач номер 1000 в НХЛ

Звездата на Питсбърг Сидни Кросби се отчете с две асистенции в юбилейния си мач номер 1000 в НХЛ при победата над Ню Йорк Айлендърс с 3:2. Кросби е 25-ият активен хокеист с 1000 мача в Националната хокейна лига и първият в историята на Питсбърг с подобно постижение. Крис Летанг вкара два гола и също доприсе за четвъртата победа на "пингвините" в последните

Сидни Кросби закръгли 1000 мача в НХЛ

Звездата на Питсбърг - Сидни Кросби се отчете с две асистенции в юбилейния си мач номер 1000 в Националната хокейна лига (НХЛ) на сАЩ и Канада при победата над Ню Йорк Айлендърс с 3:2. Кросби е 25-ият активен хокеист с 1000 мача в Националната хокейна лига и първият в историята на Питсбърг с подобно постижение. Крис Летанг вкара два гола и също

10 часа и 49 минути играха мач от НХЛ

10 часа и 49 минути продължи мача между "Колорадо Аваланш" и "Вегас Найтс" от НХЛ на брега на езерото Тахо. Той стартира в 22 часа българско време в събота. Заради яркото слънце обаче ледът започна да се топи и двубоят бе прекратен след първата третина. Изчака се да се стъмни и играта бе подновена в 7 часа сутринта българско време. В крайна сметка