Трилър в края донесе успеха на Бърнли срещу Астън Вила

Гол с глава на Крис Ууд късно през второто полувреме донесе успеха на Бърнли след обрат над Астън Вила в истински трилър на „Търф Муур”. Бирмингамци водеха в резултата с 2:1 14 минтуи преди края, но гол на Дуайт МакНийл, след което центриране от него за Ууд донесоха успеха за „виненочервените”. Гостите доминираха през първото полувреме, а Оли Уоткинс

След Ливърпул Бърнли успя някак да пречупи и Астън Вила

След като в миналия кръг триумфира на " Анфийлд ", днес отборът на Бърнли записа втора поредна победа срещу силен съперник, след като надделя с 3:2 над Астън Вила на " Търф Моор ". Бирмингамци имаха тотално предимство и водеха с 2:1 14 минути минути преди края, но въпреки това загубиха този двубой. Шон Дайч бе направил две промени в сравнение с тези,

КЪСНА ДРАМА: Бърнли обърна в края Астън Вила

Гол с глава на Крис Ууд късно през второто полувреме донесе успеха на Бърнли след обрат над Астън Вила в истински трилър на „Търф Муур”. Бирмингамци водеха в резултата 14 минути преди края, но гол на Дуайт МакНийл, след което центриране от него за Ууд, донесоха успеха за „виненочервените” до 3:2 в мача от 20-ия кръг на английската Висша лига. Гостите

Бърнли взе три точки срещу Астън Вила след пълен обрат

Гол с глава на Крис Ууд късно през второто полувреме донесе успеха на Бърнли след обрат над Астън Вила в истински трилър на „Търф Мур”. Бирмингамци водеха в резултата с 2:1 14 минути преди края, но гол на Дуайт МакНийл, след което центриране от него за Ууд донесоха успеха за „виненочервените'' с 3:2. Гостите доминираха през първото полувреме, а Оли