Ливърпул с нова грешна стърпка, титлата вече е мираж

Ливърпул допусна нова грешна стъпка в борбата за титлата в Англия. Мърсисайдци завършиха наравно 2:2 като гости на Уест Хем в интригуващ сблъсък от 35-ия кръг на Висшата лига. Джаред Боуен изведе домакините напред в 43-ата минута, Андрю Робъртсън изравни в 48-ата минута. Автогол в 65-ата минута, записан на името на Алфонсо Ареола, донесе обрата за

Ощетиха ли Ливърпул в тази ситуация?

В края на двубоя между Уест Хем и Ливърпул от 35-я кръг на Висшата лига се получи изключително дискусионна ситуация. Главният арбитър Антъни Тейлър отсъди нарушение срещу вратаря на "чуковете" Ареола, но даде знак играта да продължи, посочвайки, че има авантаж. След като стражът се изправи с топка в ръце, реши да я пусне пред себе си, а Коди Гакпо

Ливърпул с нова грешна стъпка в борбата за титлата

Уест Хем и Ливърпул завършиха 2:2 в интригуващ сблъсък от 35-ия кръг на Висшата лига. Джаред Боуен изведе домакините напред в 43-ата минута, Андрю Робъртсън изравни в 48-ата минута. Автогол в 65-ата минута, записан на името на Алфонсо Ареола, донесе обрата за мърсисайдци. Михаил Антонио обаче изравни в 77-ата минута. Gulliver/GettyImages 26 снимки

НА ЖИВО: Уест Хем 2:2 Ливърпул, втора греда за гостите

Уест Хем и Ливърпул играят при 2:2 в интригуващ сблъсък от 35-ия кръг на Висшата лига. Джаред Боуен изведе домакините напред в 43-ата минута, Андрю Робъртсън изравни в 48-ата минута. Автогол в 65-ата минута, записан на името на Алфонсо Ареола, донесе обрата за мърсисайдци. Михаил Антонио обаче изравни в 77-ата минута. Gulliver/GettyImages 26 снимки

НА ЖИВО: Уест Хем 1:2 Ливърпул, автогол носи обрата за гостите

Уест Хем и Ливърпул играят при 2:2 в интригуващ сблъсък от 35-ия кръг на Висшата лига. Джаред Боуен изведе домакините напред в 43-ата минута, Андрю Робъртсън изравни в 48-ата минута. Автогол в 65-ата минута, записан на името на Алфонсо Ареола, донесе обрата за мърсисйдци. Gulliver/GettyImages 26 снимки Мениджърът на мърсисайдци Юрген Клоп е направил

НА ЖИВО: Уест Хем 1:2 Ливърпул, автогол носи обрат за гостите

НА ЖИВО: Уест Хем 1:1 Ливърпул, греда за гостите

Уест Хем и Ливърпул играят при 1:1 в интригуващ сблъсък от 35-ия кръг на Висшата лига. Джаред Боуен изведе домакините напред в 43-ата минута, Андрю Робъртсън изравни в 48-ата минута. Gulliver/GettyImages 20 снимки Мениджърът на мърсисайдци Юрген Клоп е направил доста промени в титулярния състав. На пейката са оставени Мохамед Салах, Дарвин Нунес, Доминик