Интер поведе с 11 точки, Юве надви Наполи – ВИДЕО

Интер направи още една крачка към първата си шампионска титла в Италия от 11 години насам. Това стана след успех с 2:1 над Сасуоло. Това беше отложен двубой, който първоначално не се проведе заради взрив от коронавириус в клуба. За нерадзурите това беше десети пореден успех в първенството. Те вече имат 11 точки преднина на върха на класирането преди

Интер и Ювентус печелят с еднакъв резултат

Отборът на Интер продължава да върви уверено към титлата в италианската Серия А, а заедно с шампиона Ювентус направиха нещо рядко срещано. Двата тима имаха мачове по едно и също време, завършиха по един и същ начин, а головете паднаха по едно и също време. "Нерадзурите" спечелиха с 2:1 у дома срещу Сасуоло, а Роналдо и компания бяха домакини на

Ювентус пречупи Наполи и запази третата позиция

Ювентус победи Наполи с 2:1 в отложен мач от третия кръг на Серия А. "Бианконерите" откриха рано резултата чрез Кристиано Роналдо (13), а през второто полувреме Пауло Дибала (73) удвои преднината на домакините. Крайният резултат бе оформен от Лоренцо Инсиние в последната минута на двубоя, когато капитанът на гостите бе точен от дузпа. По този начин

Ювентус пречупи Наполи в Торино

Ювентус победи Наполи с 2:1 в отложен мач от третия кръг на Серия А. "Бианконерите" откриха рано резултата чрез Кристиано Роналдо (13), а през второто полувреме Пауло Дибала (73) удвои преднината на домакините. Крайният резултат бе оформен от Лоренцо Инсиние в последната минута на двубоя, когато капитанът на гостите бе точен от дузпа. Gulliver/GettyImages

Ювентус пречупи Наполи  в отложен мач и запази третата позиция

Ювентус пречупи Наполи в отложен мач и запази третата позиция

НА ЖИВО: Ювентус - Наполи 2:0

Ювентус и Наполи играят при резултат 2:0 в отложен мач от третия кръг на Серия А. "Бианконерите" откриха рано резултата чрез Кристиано Роналдо (13), а през второто полувреме Пауло Дибала (73) удвои преднината на домакините.. Gulliver/GettyImages 12 снимки "Бианконерите" стартираха много агресивно двубоя и още във втората минута имаха отлична възможност

НА ЖИВО: Ювентус - Наполи 1:0

Ювентус и Наполи играят при резултат 1:0 в отложен мач от третия кръг на Серия А. "Бианконерите" откриха рано резултата чрез Кристиано Роналдо (13). "Бианконерите" стартираха много агресивно двубоя и още във втората минута имаха отлична възможност да открият резултата. Данило бе изведен отдясно, след което центрира отлично на далечната греда, но Кристиано

НА ЖИВО: Ювентус - Наполи 0:0

Ювентус и Наполи играят при резултат 0:0 в отложен мач от третия кръг на Серия А. Двубоят в Торино стартира в 19:45 часа и Gong.bg ще проследи всичко най-интересно от срещата. "Бианконерите" стартираха много агресивно двубоя и още във втората минута имаха отлична възможност да открият резултата. Данило бе изведен отдясно, след което центрира отлично

НА ЖИВО: Ювентус - Наполи, съставите

Ювентус приема Наполи в отложен мач от третия кръг на Серия А. Двубоят в Торино стартира в 19:45 часа и Gong.bg ще проследи всичко най-интересно от срещата. Мачът между двата тима трябваше да се състои на 4 октомври, но бе отложен заради много случаи на COVID-19 в Наполи. Първоначално „бианконерите“ искаха да им бъдат присъдени служебно три точки,