placeholder
placeholder

Две българки са близо до Шампионската лига

Националките Мария Каракашева и Лора Китипова и техният тим Волей Алба-Блаж (Румъния) са на крачка от участие в груповата фаза на Шампионската лига. Волейболистките, водени от треньора Дарко Закоч надиграха като домакин немския Алианц (Щутгарт) с 3:1 (25:18, 25:20, 17:25, 28:26) в среща, изиграна в Сибиу (Румъния). Разпределителката Лора Китипова бе

Китипова и Каракашева на крачка от груповата фаза на ШЛ

Националките Мария Каракашева и Лора Китипова и техният Волей Алба-Блаж са на крачка от груповата фаза на Шампионската лига. Волейболистките на Дарко Закоч надиграха като домакин немския Алианц (Щутгарт) с 3:1 (25:18, 25:20, 17:25, 28:26) в среща, изиграна в Сибиу (Румъния). Китипова бе титуляр и в четирите гейма, като записа в актива си 1 точка. Мария

Китипова и Каракашева са на крачка от груповата фаза на ШЛ

Националките Мария Каракашева и Лора Китипова и техният Волей Алба-Блаж са на крачка от груповата фаза на Шампионска лига. Волейболистките на Дарко Закоч надиграха като домакин немския Алианц (Щутгарт) с 3:1 (18, 20, -17, 26). Китипова бе титуляр и в четирите гейма, като записа в актива си 1 точка. Мария Каракашева влезе резерва в третата част и остана

Марица почва от Франция

Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) ще започне от Франция участието си в група "А" в Шампионската лига. Допълнително ще бъдат оповестени точните дати и часове на срещите. Отборът на Иван Петков стартира с гостуване на френския шампион Безие (Безие). Двубоят ще се играе се играе в периода 20 – 22 ноември. Между 18 – 20 декември

Лора Китипова и Мария Каракашева с втори успех в Румъния  (видео)

Лора Китипова и Мария Каракашева с втори успех в Румъния (видео)

Националките Мария Каракашева и Лора Китипова и техният Волей Алба-Блаж записаха втори успех в румънската Дивизия 1. Волейболистките на Дарко Закоч победиха като гости категорично Агроланд (Тимишоара) с 3:0 (28:26, 25:20, 25:20) в мач от втори кръг. Каракашева бе титуляр в първите два гейма, като се отчете с 4 точки (1 блокада). Китипова бе резерва