Тетевен Волей с втора победа в първенството

Тетевен Волей спечели втората си победа за сезона във втората осмица на българското първенство по волейбол за мъже и се изкачи на трето място в класирането, след като надви Славия с 3:1 (25:23, 22:25, 25:19, 25:13). Тетевен е с шест точки, колкото имат лидерите Локомотив (Пловдив) и Ботев (Луковит), но е и с мач повече. Стефан Иванов изигра много силен

Тетевен даде само гейм на Славия

Тетевен Волей записа втора победа във Втората осмица на волейболната Суперлига, след като се наложи като домакини над Славия с 3:1 (25:23, 22:25, 25:19, 25:13) в среща от четвърти кръг. Тетевенци са на третата позиция във временното класиране с 6 точки (2 победи, 1 загуба), Славия е осми с 0 точки и 3 поражения. "Белите" поведоха отначало, след което

Казанлък Волей оглави еднолично класирането

Първенство на България по волейбол за жени, срещи от третия кръг: Перун Варна - Казанлък Волей - 0:3 (18:25, 12:25, 13:25) по-късно днес: Варна ДКС - Славия - 17.30 от петък: ЦСКА - Берое (Стара Загора) - 3:1 (23:25, 25:19, 25:22, 25:17) отложен мач: Локомотив София - Марица (Пловдив) класиране: 1. Казанлък Волей 3 3 0 9:1 9 точки 2. Марица

Волейболистките на ЦСКА с втора победа след успех над Берое

Волейболистките на ЦСКА победиха като домакини Берое (Стара Загора) с 3:1 (23:25, 25:19, 25:22, 25:17) в мач от 3-ия кръг на женската "Демакс" Лига, игран този следобед в столичната зала "Васил Симов". Така "червените" записаха втори успех в шампионата, като 1 загуба и 6 точки заемат 3-о място във временното класиране. Берое пък допусна първа загуба,

ЦСКА нанесе първа загуба на Берое в женското първенство

Волейболистките на ЦСКА победиха като домакини Берое (Стара Загора) с 3:1 (23:25, 25:19, 25:22, 25:17) в мач от трети кръг на женското първенство. Така „червените“ записаха втори успех в шампионата, като с една загуба и 6 точки заемат трето място във временното класиране. Съставът на Берое допусна първа загуба, като с една победа и 3 точки заема четвърта