placeholder
placeholder

Мартин Атанасов и Шомон все по-близо до груповата фаза на Ш

Националът Мартин Атанасов и неговият Шомон са все по-близо до груповата фаза на Шампионската лига. Волейболистите на Силвано Пранди победиха категорично Войводина (Нови Сад) с 3:0 (25:22, 25:16, 25:23) в двубой, изигран в Реймс (Франция). Така те се нуждаят от само два гейма в реванша, за да се класират напред в турнира. Мачът е на 13 ноември (вторник)

"Българският" Залъу стартира с бърз успех в Европа (снимки)

Тимът на Мунисипал (Залъу) , воден от българския специалист Николай Желязков, стартира с бърз успех в турнира "Чалъндж къп". Румънският гранд, в който се изявяват Жани Желязков и Мирослав Градинаров , се наложи категорично като гост над черногорския Будучност (Подгорица) с 3:0 (25:16, 25:22, 25:18) в мач от втори кръг, продължил 65 минути. Така Мунисипал