Рома успя да излъже Аякс като гост

Рома победи Аякс с 2:1 като гост в определяния като най-равностоен сблъсък от четвъртфиналите на Лига Европа. Гостите от Италия първи имаха възможност да вкарат, но в рамките на няколко минути между 11-ата и 17-ата Един Джеко и Браян Кристанте пропуснаха. Домакините отвърнаха подобаващо в 39-ата минута, когато Дави Клаасен получи хубав пас от Душан

Рома направи пълен обрат срещу Аякс и вече докосва 1/2-финалите

"Римските вълци" се възползваха от две статични положения, за да си тръгнат със солиден аванс от Амстердам Рома успя да победи с 2:1 Аякс при гостуването си в първия 1/4-финален мач между двата отбора в Лига Европа. Домакините имаха всички шансове да спечелят удобно срещата след като водеха с 1:0 и дори получиха право да изпълнят дузпа, но всичко за

Статични положения изядоха главата на Аякс в битката с Рома

Отборът на Рома надви Аякс с 2:1 като гост в първи четвъртфинален мач от Лига Европа. Домакините поведоха в края на първата част с гол на Дави Клаасен, но през втората част "вълците" се вдигнаха и оформиха обрата чрез Лоренцо Пелегрини и Ибанес. В герой се превърна и стражът Пау Лопес, който отрази дузпа на Душан Тадиш и се отчете с няколко блестящи

НА ЖИВО: Аякс 1:2 Рома

Отборите на Аякс и Рома играят при резултат 1:2 в първи четвъртфинален мач от Лига Европа. Gulliver/GettyImages 15 снимки Домакините опитаха да поемат инициативата от самото начало, но първата добра възможност бе на сметката на Рома. В 11-ата минута Един Джеко получи точен пас на границата на наказателното поле и стреля, но топката премина встрани

НА ЖИВО: Рома изравни на Аякс

Отборите на Аякс и Рома играят при резултат 1:1 в първи четвъртфинален мач от Лига Европа. Gulliver/GettyImages 8 снимки Домакините опитаха да поемат инициативата от самото начало, но първата добра възможност бе на сметката на Рома. В 11-ата минута Един Джеко получи точен пас на границата на наказателното поле и стреля, но топката премина встрани от

НА ЖИВО: Рома се пропука в Амстердам

НА ЖИВО: Аякс и Рома се надлъгват

Отборите на Аякс и Рома играят при резултат 0:0 в първи четвъртфинален мач от Лига Европа. Домакините опитаха да поемат инициативата от самото начало, но първата добра възможност бе на сметката на Рома. В 11-ата минута Един Джеко получи точен пас на границата на наказателното поле и стреля, но топката премина встрани от вратата. Малко след това Кристанте

ОБЗОР: Пирова победа за Юнайтед срещу Гранада, гол фен прекъсна мача

Манчестър Юнайтед спечели с 2:0 гостуването си на Гранада от четвъртфиналите на Лига Европа. "Червените дяволи" обаче загубиха трима свои титуляри за реванша след седмица. Мачът ще пропуснат Скот Мактомини, Люк Шоу и капитана Хари Магуайър заради натрупани жълти картони, след като получиха по един и в днешния мач. Макар срещата да се игра пред празни

НА ЖИВО: Аякс – Рома, начало на мача

Отборите на Аякс и Рома играят при резултат 0:0 в първи четвъртфинален мач от Лига Европа. Аякс - Рома   0:0 СЪСТАВИТЕ: Аякс: 16. Схерпен, 15. Ренш, 2 Тимбер, 21. Мартинес, 31. Таяфико, 4. Веласкес, 6. Клаасен, 8. Гравенберх, 39. Антони, 10. Тадич, 7. Нереш Треньор: Ерик Тен Хаг Рома: 13. Лопес, 23. Манчини, 4. Кристанте, 3. Ибанес, 33. Переш, 42.