Кристиано Роналдо изкачи Ювентус на втората позиция в Серия А

Ювентус победи Каляри с 2:0 на „Алианц Стейдиъм“ в мач от 8-ия кръг на Серия А и се изкачи на втората позиция в класирането на точка зад лидера Милан. Успехът бе изкован през първото полувреме и голяма заслуга за него има Кристиано Роналдо, който отбеляза и двете попадения. Първо в 38-ата минута португалецът откри резултата за "бианконерите", а четири

НА ЖИВО: Ювентус - Каляри 2:0

Ювентус и Каляри играят при резултат 2:0 на „Алианц Стейдиъм“ в мач от 8-ия кръг на Серия А. Кристиано Роналдо (38) откри резултата за "бианконерите", а четири по-късно португалецът удвои преднината за тима си. Двата отбора не губиха време в разузнаване и стартираха с нападенията. В първите минути на срещата домакините опитаха да овладеят контрола

НА ЖИВО: Ювентус - Каляри 0:0

Ювентус и Каляри играят при резултат 0:0 на „Алианц Стейдиъм“ в мач от 8-ия кръг на Серия А. В момента „бианконерите“ заемат седмата позиция в класирането, но с успех ще могат да заемат второто място на две точки зад лидера Милан. От своя страна тимът от Сардиния е на 11-ата позиция с актив от десет точки и ще се надява на добър резултат от Торино

Роналдо се разправи с Каляри

Бранителят на Каляри Рагнар Клаван получи контузия С два гола на Кристиано Роналдо в края на първото полувреме Ювентус надигра Каляри с 2:0 на “Алианц Стейдиъм” в късния мач от съботната програма в 8-ия кръг на италианската Серия “А”. FT | 𝐑𝐢𝐩𝐚𝐫𝐭𝐢𝐚𝐦𝐨 𝐜𝐨𝐧 𝐮𝐧𝐚 𝐯𝐢𝐭𝐭𝐨𝐫𝐢𝐚 ⚪️⚫️ Doppietta di @Cristiano , 2-0 e 3⃣ punti. Bravissimi,

НА ЖИВО: Ювентус - Каляри, съставите

Ювентус посреща Каляри на „Алианц Стейдиъм“ в мач от 8-ия кръг на Серия А. В момента „бианконерите“ заемат седмата позиция в класирането, но с успех ще могат да заемат второто място на две точки зад лидера Милан. От своя страна тимът от Сардиния е на 11-ата позиция с актив от десет точки и ще се надява на добър резултат от Торино. СТАРТОВИТЕ СЪСТАВИ:

НИЩО НОВО: Роналдо се развихри с два гола за Юве

Ювентус победи Каляри с 2:0 на "Алианц Стейдиъм" в късния мач от днешната програма на 8-ия кръг в Серия "А". Попаденията отбеляза Кристиано Роналдо (38, 42). Домакините вкараха в 11-ата минута. Бернардески прати топката в противниковата мрежа, но попадението не беше зачетено заради засада. В 19-ата италианският национал отново стреля, но топката мина