Рецитал на "Златното момче" Холанд вдъхнови Дортмунд за обрат в Берлин

Изгряващата звезда на световния футбол Ерлинг Холанд отбеляза четири гола за успеха на Борусия (Дортмунд) с 5:2 при гостуването на Херта в Берлин от осмия кръг на германската Бундеслига. Холанд печели наградата Golden Boy 20-годишният норвежец, който е новият носител на престижния приз "Голдън Бой" на "Тутоспорт" за най-добър футболист до 21 години

Златният Халанд разсипа Херта за едно полувреме в мач за историята

Отборът на Борусия Дортмунд изигра изключителен двубой и победи с резултат 5:2 като гост Херта Берлин в мач от 8-ия кръг на германската Бундеслига. Матеус Куня откри резултата в 33-ата, но след това на сцената излезе "Златното момче" Ерлинг Халанд , който изравни в 47-ата, в 50-ата направи обрата пълен, а в 62-ата оформи и своя хеттрик. В 70-ата минута

НА ЖИВО: Херта - Борусия Дортмунд, "Златното момче" с четири гола

Отборите на Херта Берлин и Борусия Дортмунд играятпри резултат 2:5 в мач от 8-ия кръг на германската Бундеслига. Матеус Куня откри резултата в 33-ата. Ерлинг Халанд изравни в 47-ата, в 50-ата направи обрата пълен, а в 62-ата оформи и своя хеттрик. В 70-ата минута и Рафаел Герейро записа името си сред голмайсторите. В 79-ата минута Куня вкара втори

НА ЖИВО: Херта - Борусия Дортмунд, "Златното момче" с хеттрик

Отборите на Херта Берлин и Борусия Дортмунд играятпри резултат 1:3 в мач от 8-ия кръг на германската Бундеслига. Матеус Куня откри резултата в 33-ата. Ерлинг Халанд изравни в 47-ата, в 50-ата направи обрата пълен, а в 62-ата оформи и своя хеттрик. Столичани са на 13-а позиция в класирането с актив от 7 точки, докато „жълто-черните“ са 4-и с 15 пункта

НА ЖИВО: Херта - Борусия Дортмунд, "Златното момче" обърна резултата

Отборите на Херта Берлин и Борусия Дортмунд играятпри резултат 1:1 в мач от 8-ия кръг на германската Бундеслига. Матеус Куня откри резултата в 33-ата, но Ерлинг Халанд изравни в 47-ата минута. Столичани са на 13-а позиция в класирането с актив от 7 точки, докато „жълто-черните“ са 4-и с 15 пункта. Signs of growth at the club 🌱 #BSCBVB #HaHoHe pic

Холанд вкара четири на Херта, Борусия спечели с 5:2

Ерлинг Холанд записа забележително постижение, като вкара четири гола във вратата на Херта за 33 минути. Тимът му Борусия Дортмунд пък спечели с 5:2 в Берлин. 20-годишният норвежец вкара за първи път във визита този сезон. Той вече има 10 попадения от старта – едно по-малко от Роберт Левандовски. Любопитно е, че Левандовски също вкара 4 гола на Херта

Дортмунд прегази Херта, Холанд с четири гола

Юсуфа Мукоко стана младият играч в Бундеслигата С четири попадения на головата сензация Ерланд Холанд Борусия Дортмунд разгроми Херта с 5:2 в Берлин, Юсуфа Мукоко стана най-младият футболист в историята на Бундеслигата. Вчера детето-чудо на Жълто-черните навърши 16 години и веднага бе включен в групата на отбора за гостуването в столицата. Няколко

НА ЖИВО: Херта - Борусия Дортмунд, столичани поведоха

Отборите на Херта Берлин и Борусия Дортмунд играятпри резултат 1:0 в мач от 8-ия кръг на германската Бундеслига. Матеус Куня откри резултата в 33-ата минута. Столичани са на 13-а позиция в класирането с актив от 7 точки, докато „жълто-черните“ са 4-и с 15 пункта. Signs of growth at the club 🌱 #BSCBVB #HaHoHe pic.twitter.com/Sn1ZP5vQeq — Hertha Berlin

НА ЖИВО: Херта - Борусия Дортмунд, без голове до момента

Отборите на Херта Берлин и Борусия Дортмунд играятпри резултат 0:0 в мач от 8-ия кръг на германската Бундеслига. Столичани са на 13-а позиция в класирането с актив от 7 точки, докато „жълто-черните“ са 4-и с 15 пункта. Signs of growth at the club 🌱 #BSCBVB #HaHoHe pic.twitter.com/Sn1ZP5vQeq — Hertha Berlin (@HerthaBSC_EN) November 21, 2020 Срещата

КАКЪВ МАЧ! Чудовищен Халанд заби четири гола на Херта при разгром за Дортмунд

Отборът на Борусия Дортмунд изигра изключителен двубой и победи с резултат 5:2 като гост Херта Берлин в мач от 8-ия кръг на германската Бундеслига. Матеус Куня откри резултата в 33-ата, но след това на сцената излезе "Златното момче" Ерлинг Халанд, който изравни в 47-ата, в 50-ата направи обрата пълен, а в 62-ата оформи и своя хеттрик. В 70-ата минута