Селекционерът на Англия: Мачът с Косово бе наистина странен

Селекционерът на английския национален отбор Гарет Саутгейт определи квалификационната среща с Косово (5:3), като странна. "Трите лъва" допуснаха гол още в 34-тата секунда, но до почивката вкараха пет безответни гола. През втората част Косово реализира на два пъти, но така единствено успя да намали изоставането си до 3:5. С победата си британците предрешиха

Гарет Саутгейт: Това беше един луд мач

"Трябва да намалим грешките и да се поучим от тях, заяви селекционерът на "трите лъва" Гарет Саутгейт след успеха на Англия над Косово с 5:3 в евроквалификационната среща, играна на "Сейнт Мерис". Косово поведе след едва 34 секунди след грешка на защитника Майкъл Кийн и въпреки че англичаните вкараха цели пет гола до почивката, трябваше да довършат

За 55 минути Косово направи повече от България за 57 г.

Само за 55 минути Косово направи от България за последните 57 години – вкара три гола на Англия срещу само нашите два на Георги Аспарухов и Георги Марков. В уникално зрелище косоварите паднаха с 3:5 от „трите лъва“. Единственото съжаление за тях остава факта, че мачът не бе на митичния „Уембли“, а на стадион „Сейнт Мери“ в Саутхемптън. Косово вече

Англия победи Косово в голов трилър

Англия не допусна изненада и записа поредната си победа в квалификациите за Евро 2020. Вчера хората на Гарет Саутгейт спечелиха в мач с осем гола срещу Косово с 5:3. Гостите, изненадващо, поведоха още в първата минута с гол на Валон Бериша. Рахийм Стърлинг в 8-ата, Хари Кейн в 19-ата, автогол на Войвода и два гола на Джейдън Санчо в края на първото

Англия укроти смелия Косово с 5:3 – ВИДЕО

Англия продължава без грешка квалификациите за Евро 2020, след като надигра на „Сейнт Мерис“ Косово с 5:3. В двубоя имаше още пропусната дузпа, две греди и много положения . Успехът на островитяните прекрати серията на Косово от 15 мача без загуба. Гостите започнаха великолепно и откриха още в 34-ата секунда чрез Валон Бериша. Тимът на Гарет Саутгейт

Англия и Косово си вкараха осем гола

Отборът на Англия продължава без грешка своята евроквалификационна кампания в нашата група, след като надигра у дома на "Сейнт Мери" Косово с 5:3. Гостите започнаха великолепно срещата и имаха аванс в резултата след само 34 секунди след попадението на Валон Бериша. Това ядоса възпитаниците на Гарет Саутгейт. "Трите лъва" обаче отговориха много бързо

Англия записа поредна победа в група А на европейските квалификации, но допусна и доста голове във вратата си - 5:3 срещу Косово. Двубоят се игра не на "Уембли", а на стадион "Сейнт Мерис" в Саутхемптън. Двубоят имаше странен развой. Бериша огорчи домакините още в 43-тата секунда. Те обаче стигнаха до бърз обрат. Рахим Стърлинг и Хари Кейн направиха

Англия и Косово изиграха много странен мач

Селекционерът на националния отбор на Англия Гарет Саутгейт определи като странен мача с Косово, който неговите играчи спечелиха с 5:3 и по този начин практически предрешиха първото място в група "А" на квалификациите за Евро 2020. "Това бе наистина странен мач. Направихме много груби грешки при головете им, но съм доволен по начина, по който реагирахме

Косово подразни Англия и си изпати лошо

Англия спечели с 5:3 срещу Косово битката за първото място в група "А" на квалификациите за Евро 2020. Гостите поведоха още в 35-ата секунда, но Хари Кейн и компания се развихриха и сътвориха голово шоу в Саутхемптън. Така тимът на Гарет Саутгейт остана с пълен актив, като вече има 12 точки и 19 вкарани гола в тези 4 мача. Косово остава с 8 точки,

Косово участва в голов спектакъл, но загуби от Англия, всички резултати

Отборът на Англия спечели с 5:3 срещу Косово в Саутхемптън в среща от Първа група  на европейските квалификации. Така островитяните останаха на върха на класирането с пълен актив от 12 точки в групата, в която е и нашият национален отбор. Гостите поведоха още в 34-ата секунда, когато грешка на Майкъл Кийн пред наказателното поле позволи на Ведат Муричи