НА ЖИВО: Полша - Нидерландия 0:2, Бергвайн удвои

Полша и Нидерландия играят при резултат 0:2 в мач от 5-ти кръг на Лигата на нациите. Ужасяващ инцидент се случи още в 3-тата минута, след като Теун Коопмейнерс бе ударен неволно в главата и се наложи да бъде заменен принудително Стивън Бергхаус. В 9-тата минута Пьотр Зиелински опита удар от разстояние, но Пасвеер улови без проблеми. В 12-тата минута

Нидерландия твърде силна за Полша на Левандовски

Гакпо и Бергвайн точни за Лалетата във Варшава Artboard 6 Абонирайте се за нас във Нидерландия потвърди още веднъж, че е най-добрият тим в Група 4, Лига А в Лигата на нациите, постигайки комфортна победа с 2:0 при гостуването на Полша, в чиито редици титуляр беше головата машина Роберт Левандовски. FT. 𝐖in in 𝐖arsaw! 😁✅ #NationsLeague #POLNED pic

НА ЖИВО: Полша - Нидерландия 0:1, Гакпо бележи

Полша и Нидерландия играят при резултат 0:1 в мач от 5-ти кръг на Лигата на нациите. Ужасяващ инцидент се случи още в 3-тата минута, след като Теун Коопмейнерс бе ударен неволно в главата и се наложи да бъде заменен принудително Стивън Бергхаус. В 9-тата минута Пьотр Зиелински опита удар от разстояние, но Пасвеер улови без проблеми. В 12-тата минута

НА ЖИВО: Полша - Нидерландия 0:0

Полша и Нидерландия играят при резултат 0:0 в мач от 5-ти кръг на Лигата на нациите. Ужасяващ инцидент се случи още в 3-тата минута, след като Теун Коопмейнерс бе ударен неволно в главата и се наложи да бъде заменен принудително Стивън Бергхаус. В 9-тата минута Пьотр Зиелински опита удар от разстояние, но Пасвеер улови без проблеми. Полша : 1. Войчех

НА ЖИВО: Полша - Нидерландия, съставите

Полша приема Нидерландия в мач от 5-ти кръг на на група 4 в Лигата на нациите. Двубоят е от 21:45 и можете да го наблюдавате на живо по DIEMA SPORT 3. Полша : 1. Войчех Шчесни, 3. Якуб Кивиор, 5. Ян Беднарек, 15. Камил Глик, 8. Карол Линети, 10. Гжегож Криховяк, 17. Пшемислав Франковски, 21. Никола Залевски, 19. Себастиан Шимански, 20. Пьотр Жиелински,