placeholder
placeholder

Везенков: Класиране на Евробаскет 2021 е нашата голяма цел

Българският национал Александър Везенков записа 1 точка и 1 борба за малко повече от пет минути и половина в игра за Олимпиакос при загубата със 78:94 в гостуването на Реал Мадрид от Евролигата снощи. "Чувствам се добре в Олимпиакос. Днес беше много тежък мач без един от най-добрите ни играчи (Никола Милутинов). Отборът се представя добре до момента

Везенков: Целта на националния отбор е класиране на Евробаскет 2021

Олимпиакос на Везенков сред четирите фаворита на мениджърите за финалите в Евролигата

Гръцкият гранд е получил 80% от гласовете им Олимпиакос на Александър Везенков попадна сред четирите фаворита за финалите в Евролигата през този сезон. Тези резултати се част от анкета, проведена между генералните мениджъри на отборите-участници в турнира на богатите. Гръцкият шампион е получил общо 80% от гласовете на шефовете на клубове . Преди него