Илиян Иванов: Очаквам много труден мач и срещу Ботев (Луковит)

Волейболистите на Тетевен Волей се наложиха над Берое 2016 (Стара Загора) с 3:2 гейма в домакинска среща, изиграна в зала "Георги Бенковски" в планинския град. @@@ Ето какво каза след мача пред BGvolleyball.com капитанът на "зеления" тим Илиян Иванов: Тетевен Волей се справи с Берое в драма от 5 гейма (снимки) "През първите четири гейма силите бяха

Волейболистите на "Дунав" с драматична загуба в Луковит

Снимка: Личен архив, Фб След двучасова драма отборът на волейболен клуб "Дунав" Русе загуби от "Ботев" Луковит с 3-2 гейма. "Време за почивка много няма, защото още във вторник излизаме срещу "Хебър" в Пазарджик в мач от 1/4 финал за купата на България, коментираха от клуба. Само преди броени дни "Дунав" постигна 11-та поредна победа от 11 мача. Така

Петър Мечкаров: Силният дух реши мача в наша полза

Тимът на Тетевен Волей се поздрави с драматичен успех във Втората осмица на Суперлигата, след като се наложи над Берое 2016 (Стара Загора) с 3:2 гейма в домакинска среща, изиграна в зала "Георги Бенковски" в планинския град. @@@ Ето какво каза пред BGvolleyball.com след срещата старши треньорът на "зелените" Петър Мечкаров: "Труден мач, на моменти

Иван Тасев: Безобразно съдийство

Волейболистите на Берое 2016 (Стара Загора) отстъпиха на Тетевен Волей с 2:3 гейма при гостуването си във Втората осмица на Суперлигата. Тетевен Волей се справи с Берое в драма от 5 гейма (снимки) Ето какво каза пред BGvolleyball.com след срещата старши треньорът на старозагорци Иван Тасев: "И двата отбора играха на приливи и отливи, срещата бе оспорвана,

Тетевен Волей се справи с Берое в драма от 5 гейма (снимки)

С драматичен успех се поздрави Тетевен Волей , който се наложи у дома над Берое 20216 (Стара Загора) с 3:2 (25:17, 20:25, 25:16, 17:25, 16:14) в домакинска среща, изиграна в зала "Георги Бенковски". Така "зелените" заемат 5-ата позиция във временното класиране с 14 точки (4 успеха, 7 поражения), старозагорци остават 4-и с 18 точки (6 победи, 6 загуби)