placeholder
placeholder

Най-интересното от мачовете в НБА тази нощ

Вижте във видеото най-интересното от мачовете в НБА тази нощ. Ето и резултатите: Кливлънд – Голдън Стейт 105:129 Орландо – Денвър 118:124 (след продължение) Атланта – Вашингтон 117:131 Бруклин – Оклахома Сити 112:114 Мемфис – Лос Анджелис Клипърс 96:86 Милуоки – Детройт 115:92 Минесота – Шарлът 121:104 Ню Орлеанс – Далас 132:106 Торонто – Филаделфия

Неудържим Пол Джордж донесе победата на Оклахома в Бруклин

Пол Джордж бе най-полезен за Оклахома Сити Тъндър, които спечелиха визитата си на Бруклин Нетс със 112:114. Именно Джордж вкара победния кош 3.1 секунди преди сирената. Крилото на "гръмотевиците" отбеляза 47 точки, 25 от които в последната четвърт, при 55.6% успешна стрелба. Към личната си статистика той добави и 15 борби. Съотборникът му Ръсел Уестбрук

Пол Джордж поведе Тъндър към знаменит обрат

Оклахома Сити Тъндър не е само Ръсел Уестбрук. Пол Джордж напомни за себе си, като реализира 25 от своите 47 точки в последната четвърт, за да изведе Гръмотевиците до драматична победа над Бруклин със 114:112 в НБА. Един от претендентите в Западната конференция имаше големи трудности, като в третата четвърт губеше с 23 точки, а последната започна с

Резултатите от НБА

Резултати от срещите от редовния сезон, които се изиграха снощи в Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада: Кливлънд – Голдън Стейт 105:129 Орландо – Денвър 118:124 (след продължение) Атланта – Вашингтон 117:131 Бруклин – Оклахома Сити 112:114 Мемфис – Лос Анджелис Клипърс 96:86 Милуоки – Детройт 115:92 Минесота – Шарлът 121:104 Ню Орлеанс

Пол Джордж спаси кожата на Оклахома с тройка в края

Ръсел Уестбрук изпревари Джейсън Кид по мачове с трипъл-дабъл в НБА Какво се случи: Четвърти пореден успех фиксира Оклахома в НБА. В “Барклис сентър” “гръмотевиците” надделяха над Бруклин със 114:112. Това бе осма загуба за “мрежите” в последните им осем мача в лигата. Най-добри: Пол Джордж бе под пара за Оклахома и се разписа с 47 точки и 15 борби,

Уестбрук със 108-и трипъл-дабъл се настани на трето място във вечната класация

Още снимки: test Уестбрук със 108-и трипъл-дабъл се настани на трето място във вечната класация 06.12.2018 09.17 Гардът на Оклахома Сити Тъндър реализира 108-ия трипъл дабъл в кариерата си, благодарение на което се изкачи на трето място в историята на НБА по този показател. "Гръмотевиците" победиха Бруклин Нетс със 114:112, а Уестбрук се отличи с 21

Рекорден брой тройки за Юта при победата над Сан Антонио

Отборът на Юта Джаз отбеляза цели 20 тройки, което е и рекордно постижение за клуба, при победата със 139:105 срещу Сан Антонио Спърс. "Джазмените" изиграха великолепен мач, в който съперника успя да поведе едва веднъж в резултата с 2 точки след първата съдийска топка. Над всички бяха Донован Мичъл и Руди Гобер. Първият отбеляза 20 точки, 12 от които

И Юта помете Сан Антонио

Баскетболистите на Юта записаха едва третата си победа у дома от началото на сезона, след като сразиха Сан Антонио със 139:105. Джазмените, които са колебливи през сезона до момента, предимно гостуваха през миналия месец, но формата им в Солт Лейк Сити определено бе притеснителна, като балансът сега е 3-6. В този мач обаче, те нямаха проблеми. Доновън

Вижте най-интересното от мачовете в НБА, играни през изминалата нощ. Те бяха общо пет, а ето и резултатите: Индиана Пейсърс - Чикаго Булс 96:90 Маями Хийт - Орландо Меджик 90:105 Далас Маверикс - Портланд Трейл Блейзърс 111:102 Финикс Сънс - Сакраменто Кингс 105:122 Юта Джаз - Сан Антонио Спърс 139:105

20 тройки за Юта срещу Спърс

Руди Гобер с дабъл-дабъл Какво се случи: Юта постигна първата си победа у дома в НБА от около месец . В Солт Лейк Сити “джазмените” удариха Сан Антонио със 139:105, което бе общо 12-ти успех в лигата за тях през 2018/2019. Най-добри: Донован Мичъл отбеляза 20 точки за Юта. Руди Гобер оформи дабъл-дабъл от 18 и 10 борби. Кайл Корвър се включи от пейката