Николай Маринов: Ужасяващо начало

Надявам се в последните ни срещи ще коригираме нещатa, пожела си гардът на Спартак Спартак допусна трета поредна загуба в НБЛ, след като отстъпи на Академик Бултекс 99 с 66:79. Eто и как видя срещата гардът на плевенчани Николай Маринов: " Ужасяващо начало за нас, не знам дали имаме по-лошо през този сезон. На почивката се надявахме да се вдигнем и

Венелин Христов: Радвам се, че треньорът ми гласува доверие

Излязохме доста по-мотивирани, допълни баскетболистът на Академик Бултекс 99 Венелин Христов допринесе с 13 точки за успеха на Академик Бултекс 99 над Спартак Плевен със 79:66 . С тази победа тимът му си върна четвъртото място в класирането в Национална баскетболна лига. “ Беше труден мач, но излязохме доста по-мотивирани. Борим се за 4-тото място

Александър Дяковски: Изиграхме катастрофално първо полувреме

Вдигаме главите, няма какво да униваме, категоричен е наставникът на Спартак " Изиграхме катастрофално първо полувреме, особено в нападение – 16-2 от тройката и под 40% при наказателните удари. Вкарахме само 26 точки до почивката, направиха ни голяма разлика. След това се вдигнахме, намалихме пасива на 8 точки, но направихме две елементарни грешки

Асен Николов: Последните две домакинства са задължителни

От нас зависи дали ще опазим 4-тото място, добави треньорът на Академик Бултекс 99 " Добро начало за нас, започнахме много концентрирано в защита и това ни позволи да играем по-освободено в нападение . Доста стрелби ни влязоха и отворихме добра разлика на полувремето. Имахме спад в третата четвърт, в която съперникът премина в зонова защита, но бързо

Александър Дяковски: Вдигаме главите, няма какво да униваме

Снимка: БК Спартак Липсва ни победа срещу отборите от 2-ро до 5-о място, имаме последен шанс срещу Рилски спортист, сподели той "Изиграхме катастрофално първо полувреме, особено в нападение – 16-2 от тройката и под 40 процента при наказателните удари. Вкарахме само 26 точки до почивката, направиха ни голяма разлика. След това се вдигнахме, намалихме