Карабах и Славчев аут от Шампионска лига, ще гонят Лига Европа

Азербайджанският Карабах със Симеон Славчев в редиците си отпадна в третия квалификационен кръг в Шампионска лига. Това се случи след поражението у дома с 0:2 от Апоел Никозия, а с общ резултат 3:2 напред продължава кипърския тим. Славчев започна титуляр в реванша и остана на терена 73 минути, след което бе заменен от юношата на Валенсия Дани Кинтана

Марибор чака Лудогорец в битката за Лига Европа

Лудогорец ще играе със словенският Марибор в плейофния кръг на Лига Европа. Това ще стане ако българският шампион не сътвори истинска сензация, отпадайки от уелския ТНС, след като го победи в първия мач с 5:0 в Разград. Днес Марибор допусна второ поражение от норвежкия Розенборг и с общ резултат 2:6 отпадна от Шампионската лига. В първия мач у дома

Словенският Марибор чака Лудогорец в Лига Европа

Словенският Марибор ще бъде съперник на Лудогорец в третия предварителен кръг на Лига Европа, разбира се, ако българският шампион не сътвори истинска сензация, отпадайки от уелския Дъ Ню Сейнтс, след като победи в първия мач с 5:0. Днес Марибор допусна второ поражение от норвежкия Розенборг и с общ резултат 2:6 отпадна от Шампионската лига. В първия

Марибор ще бъде съперник на Лудогорец в Лига Европа

Словенският шампион Марибор ще бъде съперник на Лудогорец в плейофите преди групите на Лига Европа. Марибор падна и във втория мач с Розенборг с 1:3 . Така с общ резултат 6:2 норвежците продължават напред в Шампионската лига. Марибор поведе с 1:0 в края на първото полувреме чрез Пожег. След почивката обаче Сьодерлунд изравни. А после Конрадсен вкара

Марибор вече чака Лудогорец в плейофите на Лига Европа

Розенборг подпечата участието си в плейофите на Шампионската лига, след като постигна втора поредна победа с резултат 3:1 над Марибор. Така норвежците продължиха напред, а словенците ще играят в Лига Европа срещу победителя от сблъсъка между Лудогорец и ТНС. Припомняме, че българският шампион спечели с 5:0 първия мач и чака спокойно реванша, след който

Карабах и Славчев са аут от Шампионската лига

Симеон Славчев и Карабах отпаднаха в третия квалификационен кръг на Шампионската лига, след като загубиха с 0:2 от АПОЕЛ (Никозия). Българският национал бе титуляр за шампионите на Азербайджан, които бяха спечелили с 2:1 гостуването си в Кипър, като прекара на терена малко повече от 70 минути преди да бъде заменен. В плейофите АПОЕЛ ще се изправи срещу

Спорт: Розенборг изхвърли Марибор от ШЛ и го прати срещу Лудогорец

Снимка: АФП Футбол. Розенборг продължава към плейофите на Шампионската лига, след като елиминира Марибор в третия предварителен кръг с нова победа, отново с 3:1. Така норвежците ще се борят да влязат в групите на най-авторитетния европейски клубен турнир, а Марибор, най-вероятно, ще играе с българския шампион Лудогорец за влизане в групите на второто

Спорт: Апоел Никозия изхвърли Карабах от Шампионската лига

Снимка: АФП Футбол. Симеон Славчев и Карабах отпаднаха в третия квалификационен кръг на Шампионската лига, след като загубиха с 0:2 от АПОЕЛ (Никозия). Българският национал бе титуляр за шампионите на Азербайджан, които бяха спечелили с 2:1 гостуването си в Кипър, като прекара на терена малко повече от 70 минути, след което бе заменен. В плейофите

Спорт: Предстоят срещите от третия предварителен кръг на Шампионската лигаю

Снимка: АФП Днес ще се изиграят десет срещи от реваншите в третия предварителен кръг на Шампионската лига. Пет отбора ще продължат напред към достигане до групите, докато други пет ще играят в плейофите за влизане в тази фаза на Лига Европа. Тази вечер ще стане ясен съперникът на Лудогорец в плейофа на Лига Европа. Той ще бъде определен в мача между