Унижение: България допусна поредна срамна загуба в Лигата на нациите

България записа дванадесето поражение в Лигата на нациите, след като този път отстъпи на САЩ с 0:3 (18:25; 24:26; 9:25), предаде Гонг. Американците показаха, че са по-стойностният отбор от самото начало на двубоя, но във втория гейм "лъвовете" имаха точка за спечелването му, но отново допуснаха неточности и не успяха да затворят частта. В третия гейм

САЩ разби България в Лигата на нациите

България записа дванадесето поражение в Лигата на нациите, след като този път отстъпи на САЩ с 0:3 (18:25; 24:26; 9:25). Американците показаха, че са по-стойностният отбор от самото начало на двубоя, но във втория гейм "лъвовете" имаха точка за спечелването му, но отново допуснаха неточности и не успяха да затворят частта. В третия гейм американците тотално

НА ЖИВО: България - САЩ 0:2

България и САЩ играят при резултат 0:2 (18:25; 24:26) в предпоследния двубой от тазгодишното издание на Лигата на нациите в Римини. Мачът е днес от 14:00 часа българско време и ще може да го проследите на живо в Gong.bg. I ГЕЙМ България стартира отлично частта и поведе с 2:0 след великолепна атака на Николай Колев, а след това Гордан Люцканов с перфектна

НА ЖИВО: България - САЩ 0:1

България и САЩ играят при резултат 0:1 (18:25) в предпоследния двубой от тазгодишното издание на Лигата на нациите в Римини. Мачът е днес от 14:00 часа българско време и ще може да го проследите на живо в Gong.bg. I ГЕЙМ България стартира отлично частта и поведе с 2:0 след великолепна атака на Николай Колев, а след това Гордан Люцканов с перфектна

България с 12-та загуба в Лигата на нациите

Волейболистите от националния отбор на България допуснаха 5-а поредна и общо 12-а загуба в Лигата на нациите в Римини (Италия). Възпитаниците на Силвано Пранди бяха тотално надиграни от САЩ и логично загубиха с 0:3 (19:25, 24:26, 9:25) в предпоследния си мач на турнира. България поведе с 2:0 в началото на първия гейм, но САЩ веднага изравниха при 2:2

НА ЖИВО: България - САЩ 0:0

България и САЩ играят при резултат 0:0 в предпоследния двубой от тазгодишното издание на Лигата на нациите в Римини. Мачът е днес от 14:00 часа българско време и ще може да го проследите на живо в Gong.bg. I ГЕЙМ България стартира отлично частта и поведе с 2:0 след великолепна атака на Николай Колев, а след това Гордан Люцканов с перфектна блокада