Адриан Андреев отново на корта в събота за място на финала във Форли (програма)

Настоящата седмица със сигурност ще се помни дълго от младата ни надежда Адриан Андреев, който в петък успя да си гарантира място на първи Чаланджър полуфинал. Тръгнал от квалификациите във Форли, родният ни представител демонстрира забележителна игра в хода на надпреварата и така постигна пета поредна победа в италианския град. В съботния ден българинът

Андреев се класира за полуфиналите на турнира във Форли

Българинът Адриан Андреев продължава силното си представяне и достигна до полуфиналите на турнира на твърда настилка от сериите "Чалънджър" във Форли (Италия) с награден фонд 45730 евро. Квалификантът Андреев победи номер 289 в света Иван Фюрнес (Франция) със 7:6(6), 4:6, 6:3 за 2:44 часа. Така той за първи път достига на тази фаза на турнир "Чалънджър"

Приказката продължава: Блестящ Андреев ще играе на първи Чаланджър 1/2-финал!

Адриан Андреев продължава да впечатлява с феноменалната си игра през настоящата седмица на Чаланджъра във Форли и утре ще спори за място на финала в италианския град. Това стана факт, след като през днешния ден Ади се пребори за победата на четвъртфиналите, надделявайки над Еван Фурнес със 7:6(6) 4:6 6:3 в близо тричасова битка. По този начин софиянецът

Гледайте на живо: Адриан Андреев в търсене на първи Чаланджър 1/2-финал

Адриан Андреев излиза в петък за място на първи Чаланджър 1/2-финал (програма)

Адриан Андреев стартира годината с участие на Чаланджъра във Форли, където намери място в основната схема, но допусна загуба още на старта. През тази седмица българинът участва и във второто издание на турнира в италианския град, където в четвъртък постигна четвърта поредна победа и успя да си осигури място в четвъртфиналната фаза на надпреварата, като

Адриан Андреев е на 1/4-финал във Форли

Адриан Андреев се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис на твърда настилка от сериите "Чалънджър" във Форли (Италия) с награден фонд 45 730 евро. В мач от втория кръг Андреев победи с 6:4, 6:3 №283 в света Евгений Тюрнев от Русия. Срещата продължи 1 час и 22 минути. В първия сет 20-годишният българин проби подаването на Тюрнев за 4:3, след