България отстъпи на Сърбия и във втората контрола

Волейболистките от националния отбор на България отстъпиха на световния шампион Сърбия и във втората контрола помежду им. Момичетата на селекционера Иван Петков и домакините завършиха 1:3 (23:25, 20:25, 25:16, 18:25) в среща, играна днес в зала "Импулс" в Белград. В първия мач вчера "лъвиците" и световните шампионки завършиха при същия резултат. Проверките

Волейболистките с втора загуба в Белград

Волейболистките на България отново загубиха като гост от световния и европейски шампион Сърбия с 1:3 (23:25, 20:25, 25:16, 18:25) във втората контрола между им двата отбора в Белград. Приятелските среща са част от подготовката на българките за Лигата на нациите. Късно снощи България загуби с 1:3 в първата контролна среща между тимовете. От 21 до 23

България се представи достойно срещу Сърбия

Обновеният и млад състав на женския национален отбор по волейбол на България, който е воден от Иван Петков, се представи достойно при гостуването си на Сърбия и взе гейм на световния шампион в приятелски мач. Националките ни отстъпиха на домакините с 1:3 (20:25, 28:26, 19:25, 14:25) в първата контрола между двата тима, която се игра в зала "Импулс"

Волейболните ни националки взеха гейм на световния шампион

Пуснаха изгодни оферти за билети за волейболния ни национален отбор за мачовете във Варна

Изгодни цени на дневни и пакетни билети за домакинствата на мъжкия национален отбор за Волейболната лига на нациите във Варна Билетите за двете домакинства от Волейболната лига на нациите при мъжете – от 14 до 16 юни във Варна и от 28 до 30 юни в Пловдив, вече са в продажба. Българската федерация по волейбол пусна дневни пропуски на изключително достъпни