ПСК Локомотив спечели без проблеми като гост на Черно море БАСК

Втора поредна победа за волейболистите на Владимир Орлов във втората осмица на Суперлигата Отборът на ПСК Локомотив записа втора поредна победа във втората осмица на Суперлигата. Възпитаниците на Владимир Орлов нямаха никакви проблеми и спечелиха гостуването си на ВК Черно море БАСК с 3:0. В отделните геймове “черно-белите” се наложиха над домакините

Локо с втора поредна победа в Суперлигата

© Отборът на ПСК Локомотив записа втора поредна победа във втората осмица на Суперлигата. Възпитаниците на треньора Владимир Орлов нямаха никакви проблеми и спечелиха гостуването си на ВК Черно море БАСК с 3:0 гейма. В отделните геймове “черно-белите" се наложиха над домакините с 16:25, 17:25 и 17:25 за малко повече от час. С най-много точки за пловдивчани

Дунав с категорична победа над Арда във втората осмица

Волейболният тим на Дунав (Русе) се поздрави с втората си победа във втората осмица на Суперлигата на България, след като надигра категорично като гост Арда (Кърджали) с 3:0 (25:16, 26:24, 25:16) в среща от 4-ия кръг на първенството, игран тази вечер в зала "Арпезос". По този начин русенци са трети във временното класиране с 2 победи от 2 мача и 5

Локо (Пловдив) с лесна победа над Черно море във Варна (снимки)

Волейболният отбор на ПСК Локомотив (Пловдив) записа втора победа във втората осмица на Суперлигата на България, след като надигра без проблеми като гост Черно море (Варна) с 3:0 (25:16, 25:18, 25:16) в мач от 4-ия кръг, игран тази вечер в зала "Христо Борисов" в Морската ни столица. Така пловдивчани излязоха начело във временното класиране с 2 победи

ВЪВ ВТОРАТА ОСМИЦА: Дунав с категорична победа над Арда

Дунав (Русе) се поздрави с втора победа във Втората осмица на волейболната Суперлигата, след като надигра категорично Арда (Кърджали) с 3:0 (25:16, 26:24, 25:16) в мач от четвърти кръг на първенството. Дунав е трети в таблицата с 5 точки (2 победи), Арда е седми с 0 точки (4 поражения). Топреализатор бе Дейвид Кръстев със 17 точки (3 аса, 2 блокади),