Монтана победи лесно Марек в шампионата по волейбол

Монтана се наложи лесно с 3:0 (25:23, 25:18, 25:12) у дома срещу Марек Юнион Ивкони в двубой от седмия кръг в шампионата на България по волейбол при мъжете. Жулиен Георгиев се отличи с 11 точки в полза на домакините, а съотборникът му Радослав Попов добави още 7 точки. Димитър Дулчев отбеляза 9 точки в полза на дупничани. Монтана е на пето място в

Монтана с пети пореден успех в Супер Волей

Волейболистите на Монтана записаха петата си победа в първенството при мъжете - Супер Волей. Воденият от Даниел Пеев тим надигра Марек Юнион-Ивкони (Дупница) с 3:0 (25:23, 25:18, 25:12) в среща от седми кръг на първенството, изигран в зала "Младост" в северозападния град. Монтана заема петата позиция с 15 точки (5 победи, 2 загуби), Марек е осми с

"Пирин" и "Хебър" продължават без грешка във волейболното първенство

Пирин Разлог и Хебър Пазарджик продължават победния си ход в Ефбет Супер Волей, след като записаха победи над Сливнишки герой и ПСК Локомотив Пловдив съответно. Левски София и Дея спорт Бургас също се поздравиха с успехи, побеждавайки своите противници Берое 2016 и Добруджа 07. Столичният Славия пък оцеля след петгеймова битка срещу Ботев Луковит,

И волейболното Локо не успя да вземе гейм от шампиона на България

© БФВ Волейболният Локомотив Пловдив загуби от шампиона Хебър (Пазарджик) с 0:3 (19-25, 14-25, 14-25) гейма в мач от 7-ия кръг на мъжката Суперлига, който се игра в зала "Сила" в Пловдив. Тимът от Пазарджик, воден от треньора Бланко Коста, продължават серията си без загубен гейм в мъжкия елит през настоящия сезон. Гостите доминираха на игрището през

Хебър победи ПСК Локомотив с 3:0

Шампионите и пловдивчани размениха домакинствата си заради ремонта на зала „Васил Левски“ в Пазарджик ВК Хебър (Пазарджик) продължава да се изявява като истински лидер в първенството на Супер Волей при мъжете, като записа шеста поредна категорична победа. Шампионите надиграха ПСК Локомотив (Пловдив) с 3:0 (19:25, 14:25, 14:25) в мач от седмия кръг

Победи за Славия и Дея спорт във волейболното първенство

Славия победи като гост Ботев Луковит с 3:2 (25:15, 17:25, 24:26, 25:23, 15:13) и записа първи успех в мъжкото волейболно първенство на България. Двата тима сътвориха истинско дерби в последния мач за деня. В мач, изпълнен с обрати, "белите" успяха да запишат своя първи успех за сезона. Славия започна по-добре, след като взе първия гейм, но домакините

Пирин остава лидер в еfbet Супер Волей след седма поредна победа

Пирин записа седмата си поредна победа в шампионата на България по волейбол за мъже. В среща от седмия кръг отборът от Разлог победи с 3:1 (25:16, 21:25, 25:19, 25:23) домакина Сливнишки герой. Гостуващият тим контролираше изцяло развоя на събитията на полето, като допусна колебания единствено във втория гейм, спечелен от Сливнишки герой с 25:21. Най-резултатен

Хебър продължава наказателната си акция

Хебър продължава да се изявява като истински лидер в първенството на Супер Волей при мъжете, като записа шеста поредна категорична победа. Шампионите надиграха Локомотив (Пловдив) с 3:0 (19:25, 14:25, 14:25) в мач от седми кръг на елита. С това „тигрите“ са с пълен актив от 18 точки и са единственият тим, който е без загубен гейм до момента. С мач

Пирин без грешка във волейболното първенство

Волейболистите на Пирин (Разлог) остават непобедени в Efbet Супер Волей, след като постигнаха 7-а поредна победа. Воденият от играещия треньор Благовест Катранджиев тим се наложи като гост на новака Сливнишки герой (Сливница) с 3:1 гейма (25:16, 21:25, 25:19, 25:23) в среща от междинния 7-и кръг, игран тази вечер в зала "Арена Сливница". По този