Григор Димитров победи французин в демонстративен мач

В първите си два мача от надпреварата първата ни ракета записа загуби Григор Димитров победи опитния французин Никола Маю с 3-1 (14-11, 13-15, 15-14, 12-10) в последния си мач от веригата демонстративни мачове Ultimate Tennis Showdown, организирана от Патрик Муратоглу в неговата академия. Фен плати огромна сума, за да се изправи срещу Григор Димитров

Григор Димитров с първа победа след тежките за него месеци

Най-добрият български тенисист Григор Димитров записа победа над французина Никола Маю в последния си мач от демонстративния турнир "Ultimate Tennis Showdown" . Бившият №3 в света спечели с 3:1 четвъртини (14:11, 13:15, 15:14, 12:10 точки), предава Gong.bg. Гришо ще участва в демонстративен турнир в Мексико Сблъсъкът предложи доста драма и добри отигравания,

Григор с първа победа след тежките за него месеци

Най-добрият български тенисит Григор Димитров записа победа над французина Никола Маю в последния си мач от демонстративния турнир "Ultimate Tennis Showdown". Бившият №3 в света сречели с 3:1 четвъртини ( 14:11, 13:15, 15:14, 12:10 точки ). Safe to say @nmahut is fully embracing his ‘Mousquetaire’ character 🧢 Watch Mahut v. Dimitrov live 👉 https://t

Гришо с първа победа след COVID-19

Българинът се наложи над френския ветеран Никола Маю в последния си мач на демонстративния турнир на Патрик Муратоглу Григор Димитров записа първа победа, след като пребори коронавируса. Българинът надигра Никола Маю с 14:11, 13:15, 15:14, 12:10 на демонстративния турнир в Ница, Франция. 38-годишният ветеран заема 213-о мя­сто в световната ранглиста

Григор Димитров с победа в последния си демонстративен мач в UTS

Григор Димитров победи опитния французин Никола Маю с 3-1 (14-11, 13-15, 15-14, 12-10) в последния си мач от веригата демонстративни мачове Ultimate Tennis Showdown, организирана от Патрик Муратоглу в неговата академия. В първите си два мача от надпреварата Димитров записа загуби от Фелисиано Лопес и Ришар Гаске, но днес той успя да постигне първи

Григор Димитров победи Никола Маю в последния си мач на Ultimate Tennis Showdown

Ultimate Tennis Showdown, група „А“ Григор Димитров – Никола Маю 14-11, 13-15, 15-14 Началото на мача бе изключително равностойно и оспорвано, като никой от опонентите не успяваше да се откъсне в резултата. Първи това направи Димитров, който реализира три поредни точки и осъществи обрат от 5-6 до 8-6 в своя полза. Последваха много силни минути за първата

НА ЖИВО: Григор срещу Никола Маю - 14:11, 13:15, 15:14 точки

Българинът Григор Димитров играе срещу французина Никола Маю в последния си мач от демонстративния турнир "Ultimate Tennis Showdown". Резултатът към момента е 2:1 четвъртини ( 14:11, 13:15, 15:14 точки ). Safe to say @nmahut is fully embracing his ‘Mousquetaire’ character 🧢 Watch Mahut v. Dimitrov live 👉 https://t.co/rCdRHywDAq #UTShowdown pic.twitter

Първа победа за Григор след коронавируса

Преди US Open Гришо ще вземе участие и в турнира “Мастърс” в Синсинати, който започва на 22 август. Григор Димитров записа първа победа, след като пребори коронавируса. Българинът надигра Никола Маю с 14:11, 13:15, 15:14, 12:10 на демонстративния турнир в Ница, Франция. 38-годишният ветеран заема 213-о мя­сто в световната ранглиста в момента, като

Григор Димитров с първа победа в Ница

Григор Димитров постигна първа победа на демонстративния турнир на твърди кортове от сериите "Ultimate Tennis Showdown" в Академията на Партик Муратоглу във френския град Ница. Димитров надделя над представителя на домакините Никола Маю с 3:1 части (14:11, 13:15, 15:14, 12:10) в последния си трети мач от груповата фаза на надпреварата. През миналия

НА ЖИВО: Григор срещу Никола Маю - 14:11, 13:15 точки

Българинът Григор Димитров играе срещу французина Никола Маю в последния си мач от демонстративния турнир "Ultimate Tennis Showdown". Резултатът към момента е 1:1 четвъртини ( 14:11, 13:15 точки ). Safe to say @nmahut is fully embracing his ‘Mousquetaire’ character 🧢 Watch Mahut v. Dimitrov live 👉 https://t.co/rCdRHywDAq #UTShowdown pic.twitter.com/cev7anemMk