Манчестър Сити - Арсенал 1:0 /репортаж/

Вижте гола на Рахийм Старлинг и всичко най-интересно от победата на Манчестър Сити над Арсенал с 1:0. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

Манчестър Сити надви Арсенал с урок по тактика

Манчестър Сити спечели с 1:0 срещу Арсенал  двубой от 5-ия кръг на Висшата лига. Победата донесе Рахийм Стърлинг с гол в 24-ата минута. Getty Images 19 снимки Срещата стартира ударно, след като още в първата минута Сити атакува вратата на противника. Ударът на Рияд Марез обаче бе неточен и премина покрай лявата греда на Лено. Малко по-късно Агуеро

НА ЖИВО: Манчестър Сити – Арсенал, "артилеристите" започнаха да стрелят

Отборите на Манчестър Сити и Арсенал играят при резултат 1:0 в двубой от 5-ия кръг на Висшата лига. В 24-ата минута Рахийм Стърлинг изведе "гражданите" напред в резултата. Getty Images 19 снимки Срещата стартира ударно, след като още в първата минута Сити атакува вратата на противника. Ударът на Рияд Марез обаче бе неточен и премина покрай лявата греда

Манчестър Сити - Арсенал 1:0 /първо полувреме/

Вижте гола на Рахийм Стърлинг и всичко най-интересно от първото полувреме на мача Манчестър Сити - Арсенал. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

НА ЖИВО: Манчестър Сити – Арсенал, страхотна първа част

НА ЖИВО: Манчестър Сити – Арсенал, "гражданите" водят

Манчестър Сити излъга Арсенал

Манчестър Сити се върна към победите, след като "гражданите" надиграха с 1:0 Арсенал на "Етихад" в двубой от петия кръг. Рахийм Стърлинг отбеляза единственото попадение в 23-тата минута, след което тимът на Джосеп Гуардиола изигра изключително добър в тактическо отношение двубой. Така Пеп надхитри доскорошния си асистент и ученик в професията Микел

Манчестър Сити - Арсенал 1:0

Резултатът бе открит в 24-ата минута, когато Рахийм Стърлинг изстреля отскочила топка, попаднала при него в наказателното поле, в долния ляв ъгъл на вратата на "артилеристите". Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

Манчестър Сити с минимален успех срещу Арсенал

Един от претендентите за титлата Манчестър Сити постигна минимална победа с 1:0 у дома срещу Арсенал в среща от петия кръг във Висшата лига. Попадение на Рахим Стърлинг при добавка в 23-ата минута осигури ценния успех в полза на "небесносините". В 35-ата минута Бернд Лено се намеси решително след опит за гол на Фил Фоудън. След този успех Сити има

НА ЖИВО: Манчестър Сити – Арсенал, "гражданите" поведоха

Отборите на Манчестър Сити и Арсенал играят при резултат 1:0 в двубой от 5-ия кръг на Висшата лига. Големият остъстващ за зрелището е Кевин Де Бройне, който е трайно контузен. Срещата стартира ударно, след като още в първата минута Сити атакува вратата на противника. Ударът на Рияд Марез обаче бе неточен и премина покрай лявата греда на Лено. Малко