Локомотив София спря Локомотив Пловдив за върха

Локомотив София не позволи на Локомотив Пловдив да се качи на върха в елита, като направи 0:0 в железничарското дерби. Въпреки че нямаше голове, мачът в „Надежда“ беше пълен с хубави положения за попадения. Вратари Александър Любенов и Динко Хоркаш обаче имаха отлични изяви. Двубоят беше по-специален за капитана на Локо Пловдив Димитър Илиев. Той беше

Любенов: Стана добър и динамичен мач, жалко, че нямаше голове

В пети пореден двубой Александър Любенов не допусна гол и логично стражът на Локомотив София не получи и срещу Локомотив Пловдив, завършвайки 0:0, за да може стражът да бъде избран за Играч на мача. 68 снимки „Благодаря на хората, гласували за мен. Благодаря и на целия ни отбор, който положи усилия, но малко не ни достигна да си вземем трите точки

„Железничарското“ дерби завърши без гол

Димитър Илиев с мач №200 в елита, Александър Василев с червен картон Локомотив (София) и Локомотив (Пловдив) завършиха 0:0 в предпоследната среща от 6-ия кръг на първенството на България в Първа лига. Гостите от Пловдив играха с 10 души повече от 25 минути, тъй като левият им защитник Александър Василев получи два жълти картона в срещата. С днешната

Вижте кой е №1 след "железничарското" дерби

Локомотив София и Локомотив Пловдив не успяха да се победят. Срещата на стадиона в столичния квартал "Надежда" завърши 0:0, а читателите на Gong.bg избраха Александър Любенов за "Играч на мача". Ние ще го наградим с бутилка шампанско.

НА ЖИВО: Локомотив София - Локомотив Пловдив 0:0, гостите останаха с 10

Отборите на Локомотив София и Локомотив Пловдив играят при резултат 0:0 в железничарското дерби от efbet Лига. 45 снимки В 5-а минута дойде първият шанс, който беше за "смърфовете". Евандро се опита да застраши вратата на Александър Любенов, но ударът му мина встрани. В 16-а минута беше регистриран и първият точен удар към една от двете врати. След

НА ЖИВО: Локомотив София - Локомотив Пловдив 0:0, пропуски и за двата

Отборите на Локомотив София и Локомотив Пловдив играят при резултат 0:0 в железничарското дерби от efbet Лига. В 5-а минута дойде първият шанс, който беше за "смърфовете". Евандро се опита да застраши вратата на Александър Любенов, но ударът му мина встрани. В 16-а минута беше регистриран и първият точен удар към една от двете врати. След центриране

НА ЖИВО: Локомотив София - Локомотив Пловдив 0:0, шанс за гостите

Без голове, но с 11 картона в „Железничарското дерби“

Локомотив София и Локомотив Пловдив не си вкараха голове в предпоследния мач от 6 кръг в родната Първа Лига, но за сметка на това бяха раздадени цели 11 картона. Александър Василев дори бе изгонен от състава на гостите за второ официално предупреждение в 69'. Така „смърфовете“ за втори пореден мач трябваше да играят в намален състав. В добавеното време