Берое удържа ЦСКА в зрелище, "червените" с пети пореден мач без победа

Отборите на ЦСКА и Берое не успяха да се победят и завършиха наравно при резултат 1:1 в истинско зрелще на стадион "Българска армия". Гаюс Макоута откри за гостите в 48-ата минута, но в 54-ата Валентин Антов донесе точката за своя тим. Равенството покачи серията без победа за "червените" в efbet Лига на пет мача. Антон Узунов 74 снимки Преди да бъде

ЦСКА - Берое 1:1 /репортаж/

Отборите на ЦСКА и Берое не се победиха и завършиха 1:1 в сблъсък от 9-ия кръг на efbet Лига. В началото на втората част Гаюс Макоута изведе заралии напред, а малко след това Валентин Антов възстанови равенството, което до края на срещата остана непроменено. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите

Този път ЦСКА не би Берое на "Армията"

Противно на очакванията за традиционно лесна победа срещу Берое, ЦСКА стигна само до рявенство 1:1 с Берое на "Армията" и не се възползва от хикса на Лудогорец малко преди това. Берое започна по-активно срещата, но първото голово положение бе за червените. Още в третата минута Соу бе изведен очи в очи срещу Василев, но не успя да прехвърли стража на

Вальо Антов е Вашият №1 на ЦСКА - Берое!

Отборите на ЦСКА и Берое записаха равенство 1:1 в среща от 9-ия кръг на efbet Лига, а Вие избрахте Валентин Антов за №1 на двубоя! "Червеният" талант отбеляза изравнителното попадение за своя тим и му донесе точката. Антов заслужи над 45% от Вашия вот, а на второ и трето място останаха двамата вратари Густаво Бусато и Християн Василев, чието представяне

Берое удържа ЦСКА в зрелище на "Българска армия"

Отборите на ЦСКА и Берое играят при резултат 1:1 във втория съботен мач от деветия кръг на efbet Лига. Гаюс Макоута откри за гостите в 48-ата минута, но в 54-ата Валентин Антов изравни. Сблъсъкът можете да наблюдавате в пряко предаване по DIEMA SPORT , както и онлайн на платформата PLAY DIEMA XTRA . Антон Узунов 74 снимки Преди да бъде даден първия съдийски

НА ЖИВО: ЦСКА - Берое 1:1, драматични последни минути

Гаюс Макоута шокира "Българска армия"

В началото на втората част Стив Фуртадо центрира отдясно в наказателното поле на ЦСКА, където Макоута бе оставен непокрит и с глава отбеляза във вратата на Бусато Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

НА ЖИВО: ЦСКА - Берое, Макоута шокира домакините

Отборите на ЦСКА и Берое играят при резултат 0:1 във втория съботен мач от деветия кръг на efbet Лига. Гаюс Макоута откри за гостите в 48-ата минута. Сблъсъкът можете да наблюдавате в пряко предаване по DIEMA SPORT , както и онлайн на платформата PLAY DIEMA XTRA . Антон Узунов 42 снимки Преди да бъде даден първия съдийски сигнал, легендата на „червените“

НА ЖИВО: ЦСКА - Берое, без попадения на почивката

Отборите на ЦСКА и Берое играят при резултат 0:0 във втория съботен мач от деветия кръг на efbet Лига. Сблъсъкът можете да наблюдавате в пряко предаване по DIEMA SPORT , както и онлайн на платформата PLAY DIEMA XTRA . Антон Узунов 42 снимки Преди да бъде даден първия съдийски сигнал, легендата на „червените“ Петър Жеков получи поздравления и подаръци