Лудогорец - Ференцварош 1:3 /репортаж/

Лудогорец загуби за първи път в контролите си на австрийска земя. Унгарският Ференцварош победи българския шампион с 3:1 с попадения на Узуни в 23-ата минута, на Боли в 74-ата минута и на Лайдуни в 87-ата минута. Сотириу беше точен за Лудогорец в 82-ата минута. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите

Трети гол за Ференцварош срещу Лудогорец

Ференцварош се разписа за трети път във вратата на Лудогорец в 87-ата минута, след като Лайдуни се разписа, вкарвайки в ъгъла на вратата. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

Лудогорец с първо поражение в Австрия

Лудогорец загуби за първи път в контролите си на австрийска земя. Унгарският Ференцварош победи българския шампион с 3:1 с попадения на Узуни в 23-ата минута, на Боли в 74-ата минута и на Лайдуни в 87-ата минута. Сотириу беше точен за Лудогорец с попадение  в 82-ата минута. Антон Узунов 35 снимки Текпетей опита да намери в добра позиция Кешеру, но

Сотириу намали пасива на Лудогорец срещу Ференцварош

След отлична атака на Лудогорец, българският шампион се върна в мача срещу Ференцварош. В 82-ата минута Сотириу се разписа от няколко метра. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

Боли порази лудогорската врата - 2:0 за Ференцварош

Лудогорец натискаше съперника в търсене на изравнителен гол, но в 74-ата минута допусна второ попадение в мрежата си. Боли удвои преднината на унгарския тим. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

НА ЖИВО: Лудогорец - Ференцварош 0:2

Лудогорец излиза за третата си проверка на лагера в Австрия. Съперник на българския шампион ще е унгарския Ференцварош. Двубоят стартира в 17:10 часа, а Gong.bg ще го проследи на живо, може да гледате двубоя и в ефира на DIEMA SPORT . Унгарците водят с 2:1 с попадения в 23-ата минута на Узуни и в 74-ата минута на Франк Боли. Сотириу върна българския

Лудогорец - Ференцварош 0:1 /първо полувреме/

Българският шампион Лудогорец губи от унгарския Ференцварош с 0:1 след 45 минути игра. В 23-ата минута Узуни даде преднина на "фради" срещу българските "орли". Вижте разширен репортаж на първата част в прикаченото видео. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery

Ференцварош поведе срещу Лудогорец

В 23-ата минута на контролата между Лудогорец и Ференцварощ, унгарците откриха резултата. След пас отляво по атаката на съперника на българите, Узуни с глава се разписа. Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play , App Store и AppGallery .

Лудогорец с първа загуба в лятната подготовка

Футболният ни шампион Лудогорец записа първата си загуба в лятната подготовка, след като отстъпи пред унгарския Ференцварош с 1:3 в поредната контрола от лагера в Австрия. Шампионът на Унгария стоеше по-добре през първото полувреме и поведе в 23-ата минута с гол на Узуни. Тогава Чирич избяга по фланга отляво, центрира топката в наказателното поле,

НА ЖИВО: Лудогорец - Ференцварош 0:1

Лудогорец излиза за третата си проверка на лагера в Австрия. Съперник на българския шампион ще е унгарския Ференцварош. Двубоят стартира в 17:10 часа, а Gong.bg ще го проследи на живо, може да гледате двубоя и в ефира на DIEMA SPORT . Унгарците водят с 1:0 с попадение в 23-ата минута на Узуни. Официален сайт на Лудогорец 5 снимки След успеха над Хаймщетен