Клоп: Все едно имаше вещица при нас

Мениджърът на Ливърпул - Юрген Клоп прие философски равенството 1:1 с Кристъл Палас. "Мърсисайдци" се добраха до точката с 10 души, след като Дарвин Нунес си изкара червен картон. "Разбира се, че е червен картон. Той бе провокиран през цялото време, но това не му дава право да отговаря по подобен начин. Дарвин знае, че не това е реакцията, която искам

Клоп: Все едно имахме вещица в сградата

"Ливърпул" се издъни срещу "Кристъл Палас", стига само до равенство

"Ливърпул" направи втора поредна шампионатна издънка, след като стигна само до равенството 1:1 при домакинството си на "Кристъл Палас". Гостите дръпнаха в резултата с гол на Уилфрид Заха в 32-ата минута, а Луис Диас изравни в 61-ата минута. Трябва да се отбележи, че "Ливърпул" игра повече от половин час с човек по-малко, след като Дарвин Нунес бе изгонен

Солиден Палас препъна хаотичен Ливърпул, Нунес провали "червените"

Ливърпул не успя да надвие състава на Кристъл Палас, завършвайки при резултат1:1 в последен двубой от втория кръг на Висшата лига. Уилфред Заха изведе изненадващо "орлите" напред в 32-а минута. В 57-а минута Дарвин Нунес си изкара червен картон. В 61-а минута обаче Луис Диас избухна с изравнителен гол от нищото. До края на мача обаче мърсисайдци не

НА ЖИВО: Ливърпул - Кристъл Палас 1:1, греда за гостите, "червените" са с 10

Ливърпул и Кристъл Палас играят при резултат 0:1 в последен двубой от втория кръг на Висшата лига. Уилфред Заха изведе изненадващо "орлите" напред в 32-а минута. В 57-а минута Дарвин Нунес си изкара червен картон. В 61-а минута обаче Луис Диас избухна с изравнителен гол от нищото. 24 снимки Мърсисайдци започнаха силно и стигнаха до ранно положение

НА ЖИВО: Ливърпул - Кристъл Палас 1:1, домакините останаха с 10

НА ЖИВО: Ливърпул - Кристъл Палас 0:1, домакините останаха с 10

Ливърпул и Кристъл Палас играят при резултат 0:1 в последен двубой от втория кръг на Висшата лига. Уилфред Заха изведе изненадващо "орлите" напред в 32-а минута. В 57-а минута Дарвин Нунес си изкара червен картон. 13 снимки Мърсисайдци започнаха силно и стигнаха до ранно положение. След центриране и неубедителна намеса на Гуаита, Милнър се оказа на